Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elemental damage

wsadad

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar bende +5 glave vardı. ben bunu +6 yaptım ve ustune elemantal damage ekledim. eskiden cleave ile 1800 civarı vururken elemantel ekledikten sonra 27 49 gibi dmgler veriyorum bunun elemetal eklenmesi ile alakası var mıdır. eger yoksa benim charın prbolemi nedir ? .eger varsa nie elemental scrolllar nie kullanılıo ??[signature][hline]server : Diez dışında diger serverlerde +51 charlar var
Nation : El morad karus karışık
NP : np lerini toplasan 3k etmez :D
Sosyal ağlarda paylaş

Elemental damage eklersen bu damage leri hep görürsün. 10 vuruşundan 3-4 ü böyle vurur :) Ama yine de normal damagelerin biraz artar. Yararı da yok değil :)[signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan: Costa
Lvl: +10
Server: Beramus
I Dont like This Game But This Game Like Me ^^
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi
Sosyal ağlarda paylaş

Master olmadan eklememek lazım master olunca geçer merak etme :)[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wsadad, 31 Ağustos 2005 10:42 tarihinde demiş ki:
arkadaslar bende +5 glave vardı. ben bunu +6 yaptım ve ustune elemantal damage ekledim. eskiden cleave ile 1800 civarı vururken elemantel ekledikten sonra 27 49 gibi dmgler veriyorum bunun elemetal eklenmesi ile alakası var mıdır. eger yoksa benim charın prbolemi nedir ? .eger varsa nie elemental scrolllar nie kullanılıo ??

Daha önce vurup ta ıskalıyordun, şimdi ıskalasan bile Elemental dmg görüyorsun. Yani kötü bişi değil.

60 tan sonra düzelir diyen arkadaşlar, aslında şunu kastediyor Sword Dance ile asla ıskalamazsın. Durum bundan ibaret yani glave in gayet iyi durumda.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:79xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...