Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baz!

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Basit ama zevkli! Oyunlarda grafiklerin değil eğlendiriciliğinin önemli olduğunu düşünenler için netteki küçük ama zevkli oyunları bir sitede toplamaya karar verdim böylece her yerden kolayca erişebileceksiniz. Şu an sitede çok az oyun var ve şu anlık sadece Flash da hazırlanmış oyunlar var eğer özel mesajdan bildiğiniz oyun varsa bana iletirseniz siteye eklerim.Umarım ilerde sıkça ziyaret edilen sitelerden biri olur.Şimdiden yardımlarınız için sağolun.

Adres: www.baz.bulunur.com

Destekleriniz için teşekkürler ![hline]:utaniem:
Sosyal ağlarda paylaş

Çok genişletmeyi düşünüyorum. Özellikle türklerin yaptıklarına da yöneleceğim ilerde.Dizayn olarak pek cafcaflı değil ama basit ve kolay ulaşılabilir olduğunu düşünüyorum.Tabii fikirlerinizi söyleyin.[hline]:utaniem:

[Bu mesaj Deep-Night tarafından 19 Şubat 2003 18:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kaç oyunu açarken error on this page diyo mesala tavşan yakalama oyunu[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...