Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mecbur kaldım...

krm33

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar 5 aylık safkan husky im var.. mavi gözlü yüzünde maskesi ve yapısal olarak coğu husky den daha güzel ve asil gözüküyor.. huy olarak oyunu ve koşmayı seven sahibine sadık ve cana yakın bi köpek... ailevi nedenlerden ve apartmanda oturmamızın getirdigi sorunlardan dolayı.. köpeğimi ne kadar içim yansada ne kadar üzülsemde güvenebiliceğim ona iyi bakıcak birine satmak zorunda kaldım... eğer ilgilenen varsa öms atarsa sevinirim.. Bu arada gerçekten konu para vs.. deil zaten eğer köpeğime gerçekten iyi bakıcak birini bulamazsam bulana kadar durumu idare etmeye çalışıcam..
Sosyal ağlarda paylaş

bak arkadaşım... konu para deil.. ben o köpek için milyarlar harcadım bi araştır bakıyım bi köpeğin ilk 5 ayında ne kadar masrafı var.. sevgi başka bişi o zaman onu alırken 600$ vererek almakta yanlış dimi?? para istememin ilk sebebi bu aralar paraya ihtiyacım olması ikinci sebebide.. gercekten almak isteyen birine verebilmek.. eger ben buraya veriorum desem.. insanlar lan ne kaybedicem en kötü salarım mantığıyla almak isteyebilirler...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
para ile ilgili detayları özel mesaj ile vermeniz iyi olur. hayvanları canlı satılan mallar olarak veya alıp/satılan mallar gibi görmüyoruz, bu nedenle bu bölümde fiyat tartışması yasaktır.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer hayvanı tanımadığın birine vermek durumundaysan bence de satman daha uygun olacaktır. Mantığına katılıyorum ben de.

"Hadi ben köpeğimi veriyorum" dediğinde ortaya atlayacak alakasız ve maymun iştahlı insanların bir nebze de olsa önünü kesmiş olur en azından bu yöntem.

Umarım iyi bakacak birini bulurusun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya walla cok mutluyum aile içinde alınan kararlar sonucunda köpek içinde olsa ev değiştirmeye karar verdik önümüzdeki ay içinde bahçeli bi eve geçicez işallah... Bu arada kedi ve köpek beslemek arasındaki zorlukları tartışmasak daha iyi kedide besledim ordan biliorum.. köpek beslemekle aldıgın sorumlulukların verdiği sıkıntı çok farklı bişi.. aslında köpek demekte yanlış olur hutsky beslemek problem:)) ama olsun nolursa olsun seviorum itimi:))
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 27 Ağustos 2005 02:56 tarihinde demiş ki:
para ile ilgili detayları özel mesaj ile vermeniz iyi olur. hayvanları canlı satılan mallar olarak veya alıp/satılan mallar gibi görmüyoruz, bu nedenle bu bölümde fiyat tartışması yasaktır.

ya önce bi düzgün oku yazılanları sora yetkini kullan... orda farklı bişiden bahsediorum kimsenin fiyat tartıştığıda yok.. bende hayvanları canlı satılan mallar olarak görmüorum.. bak Nefr ne kadarda güzel acıklamıs anlatmak istedigimi...

[Bu mesaj krm33 tarafından 28 Ağustos 2005 00:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
alana atılan tüm mesajları dikkatlice birkaç defa okumaktayım. alandaki para konusundaki varsayım tarzı şeylerde yasaktır. $600 tarzı bir miktarın varsayım olarak geçmesinede karşıyız. o yüzden lütfen sakin olalım.
nefr gerçektende çok iyi bir biçimde açıklamış. ben sadece uyarıda bulunup; bu konuda dikkat etmeniz gerektiğini hatırlattım.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...