Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Höhhh be Cimbom Andersonu'da Villareal'e kaptırdın ya!!!!

SbNN

Öne çıkan mesajlar

said:
LvL_Sabo, 09 July 2003 15:34 tarihinde demiş ki:
bakın arkadaşlar gs'nin kadrosu son derece yeterli aslında. transfer falan filan diyosunuz da. bakın bi sayayım

mondragon, bülent korkmaz, batista, arif, berkant, baliç, hasan şaş, pinto, cihan, vedat, hakan ünsal, ayhan, ergünn
revivo, ümit karan, ayı lukunku, suat usta, xavier, volkan, abdullah, orhan ak, prates, hakan şükür, murat erdoğan, ömer, mehmet bölükbaşı

bu takıma sadece 1 iyi yabancı transfer bile yeter. şu anda forvete falan da ihtiyaç yok gerçi. revivo, ümit, hakan, ayı var.

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 09 July 2003 15:45 tarihinde değiştirilmiştir]

kadro yeterlimi?
hmm iyi biz baya takviye yaptık geçen sene 8 puandı bu sene olur 18 puan fark..

kendini kandırma ya ne yeterlisi.. hiç bi şey olmaz o takımdan.. kiminle şampiyon olucaksınız? ariflemi? revivoylamı? yada lukunku pinto falan heralde?

bırakın bu işleri ya.. şu anda objektif bakarsanız beşiktaş'ın türkiye liginde çok üstün bi durumda olduğunu görürsünüz.. kale olsun defans olsun orta saha yada ileri mevkii olsun.. yapmayın ya.. ahmed hassan, okan koç, sinan, emre aşık(gs'nin nasıl kaptırdığına hala inanamıyorum ben bu adamı) çok çok iyi futbolcular. emre biraz problemli olabilir kart konusunda ama çok işimizi görücek..(en azından uzun boyuyla korner açığımızı kapatır gelen her korneri almayız.)
ahmed hassan.. bu adamdan zaten bahsetmeye bile gerek yok.ne kadar profesyonel olduğunu bjk-gb maçında bizle anlaşmış olduğu halde attığı golle ve oynadığı oyunla gösterdi.hazırlık maçlarına şöle ufak bi bakan birisi bile ahmet hassan'ın ne olduğunu söyler rahatça..

okan koç.. gencecik ve ciddi yeteneklere sahip bi adam..çok heyecanlı şu anda röpörtajındada öyleydi.ikinci bi nihat vakasıyla karşılaşabiliriz.ki sanırım öyle olucak.

sinan için bütün spor yazarları 4 tane ilhan mansiz eder diyolar.
aynısı olsun ama huyu benzemesin o bile yeter bize.gerçi 4 ilhan demek türkiye liglerinin çok üstünde bi forvet demek oluyo..

dahası

sergen,pancu,ilhan,cordoba,zago,ronaldo,tümer,kaan dobra,ibrahim,gökhan,ahmet dursun,ahmet yıldırım vs. vs.

lvl_sabo şimdi bi daha düşünsene .. yazdığın "kadro yeterli" yi bi daha düşün.o takımla şampiyonlar ligini düşün.dahası super ligi düşün.. hiç şansınız yok..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampiyonu

[Bu mesaj Mumu tarafından 10 July 2003 15:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu, sana katılmıyorum bence Galatasaray'ın kadrosu bi kaç mevki dışında yeterli.

Kalede sorun yok.

Savunmada sorun yok. Vedat-Emre Aşık gitti, ancak De Boer, Orhan Ak ve Ömer Erdoğan, Prates ve Abdullah alındı. Ne kadar yararlı olurlar bilinmez ancak en azından elde Xavier, Bülent, Hakan Ünsal ve Suat Usta da olunca - Prates-Boer-Bülent-Hakan şeklinde kemik bir dörtlü oluşuyor.

Orta sahada sorun var, sağ kanat ve 10 numara eksiğimiz var. Hiç bir sağ kanat oyuncusuna sahip değiliz ne yazık ki. Alınan Cesar Prates de savunmanın sağında oynuyor. Bu iş Batista'nın Volkan'ın sağ kanatta oynamasıyla çözülmez, transfer lazım. Sol kanat iyi, ön libero oyuncuları kaliteli. Orta saha şimdilik Volkan - Ergün - Revivo - Hasan Şaş şeklinde gözüküyor, ancak 2 tane takviye şart, veya en azından sağ tarafta oynayan bir 10 numara lazım. Revivo'yla yürümez bu iş.

Forvete ise Lukunku ayısı yerine bi santrafora ihtiyacımız var. Kanu'yu falan alsalar süper olur, ama nerdeeee...

Lukunku yerine yabancı santrafor alınması lazım. (Beşiktaş'ın da böyle bi oyuncuya ihtiyacı var.)

Bence baya yeterli bi kadrosu var GS'nin. Beşiktaş'ın transferleri de geçen seneye pek katkı sağlamayacak bana göre. Sinan İlhan'dan iyi değil. Sağ kanatta Okan yararlı, ancak Ahmet Hassan Sergen'i mi kesecek? Emre Aşık da Tolga veya Ali Eren yerine yararlı tabi. Ancak tamamen bir değişiklik yok. Ha geleceğe yönelik çok iyi transferler tabi, Sinan, Okan, Gökhan gelecekte yararlı olacaklar, ancak bu sezon diğer oyuncuların önüne geçemezler diye düşünüyorum.

Asıl kadro yenilemeyi Fener yapıyor, nerdeyse tamamen bir revizyon içinde, noolacak acep...[hline]...bir Aliba hayranı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 10 July 2003 15:10 tarihinde demiş ki:
sınanı abartmayın, ılhanın yarısı edemez.[hline]Simofle
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

İlhan gelirken şimdiki ilhanın kaçta biri eder derdin?
Ayrıca arkadaşlar Di Napoli hikaye transfer komitesi bugün toplanıyor bir yabancı forvet ALINACAK bana güvenin...[hline]_NoelBaba_, 04 July 2003 19:19 tarihinde hiç birşey dememiş:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 10 July 2003 16:23 tarihinde demiş ki:
rıvaldoyu getırtsenız, apo ve saban transferlerı unutulmaz.[hline]Simofle

acaba neden yok şaban şöle böle deniliyor. O şaban değilmi türkiye milli takımında yaklaşık 8-9 sene banko oynayan, yedeği bile gösterilemeyen, o şaban değil mi türkiye liglerinde en çok gol atan, o şaban değilmi türkiye liginde 2 kez (3 te olabilir tam hatırlamıyorum) gol kralı olan, o şaban değil mi değil galatasaray ın tüm türkiyenin gelmişl geçmiş en iyi takımı olan galatasaray 2000 de uefa kupasının türkiyeye getirilişinde teknik direktörden sonra en çok paya sahip olan.

Eğer hala Hakan Şükür e laf ediyorsanız, bu onu çekememenizden kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Tamam Hakan yaşlandı diyosunuz, o zaman kendiniz gidip niye 33-34 yaşındaki Pierre van Hoijdoonk a 5,5 milyon dolar veriyosunuz sadece 2 sene için. Sizce daha mı iyi Hoijdoonk Hakan'dan. Ne fazlası var Hakan'dan bir tek frikik iyi atar Hakan'ın öyle bir becerisi yok. Başka da tek farkı yabancı kontenjanını doldurması.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek

[Bu mesaj Solonor tarafından 13 July 2003 19:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hele zaten beşiktaşlılar hiç konuşmasın düne kadar hakan şükürün peşinde olduklarını söylüyolardı. (bkz. lig bittikten 2 hafta sonraki telegol programı canlı telefon bağlantısında sinan engin ile hakan şükür diyaloğu)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 13 July 2003 19:56 tarihinde demiş ki:
said:
Simofle, 10 July 2003 16:23 tarihinde demiş ki:
rıvaldoyu getırtsenız, apo ve saban transferlerı unutulmaz.[hline]Simofle

acaba neden yok şaban şöle böle deniliyor. O şaban değilmi türkiye milli takımında yaklaşık 8-9 sene banko oynayan, yedeği bile gösterilemeyen, o şaban değil mi türkiye liglerinde en çok gol atan, o şaban değilmi türkiye liginde 2 kez (3 te olabilir tam hatırlamıyorum) gol kralı olan, o şaban değil mi değil galatasaray ın tüm türkiyenin gelmişl geçmiş en iyi takımı olan galatasaray 2000 de uefa kupasının türkiyeye getirilişinde teknik direktörden sonra en çok paya sahip olan.

Eğer hala Hakan Şükür e laf ediyorsanız, bu onu çekememenizden kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Tamam Hakan yaşlandı diyosunuz, o zaman kendiniz gidip niye 33-34 yaşındaki Pierre van Hoijdoonk a 5,5 milyon dolar veriyosunuz sadece 2 sene için. Sizce daha mı iyi Hoijdoonk Hakan'dan. Ne fazlası var Hakan'dan bir tek frikik iyi atar Hakan'ın öyle bir becerisi yok. Başka da tek farkı yabancı kontenjanını doldurması.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Solonor tarafından 13 July 2003 19:57 tarihinde değiştirilmiştir]

mantıklı ol bıraz, hakandaN farkı yok gıbılerınden konusma.adamın son 5 senede attıgı gol sayısına bak. sabanla kıyaslama.[hline]Simofle
Sosyal ağlarda paylaş

hakan'ı mı istiyorduk hakant elegolde çıkıp beşiktaş gibi büyük bir camia isterse gurur verir ama daha teklif yok dedi

kusura bakma şabanı istemez kimse. ayrıca demişsin ki hakana şaban demek hakanı çekememektir ben de diyorum ki hakana şaban lakabanı gsli takım arkadaşının verdiğini bilmemek ne biçim galatasaraylılıktır
Sosyal ağlarda paylaş

Hakan'ın transferine ben de sevinmedim, ne yapacağı belirsiz bu noktadan sonra, bir yabancı santrafor alınması lazım. Zaten transfer çalışmalar sürüyor bildiğim kadarıyla.

Hasselbaink'e teklif götürmüşler, koca bir ret cevabı almışlar. :) İnşallah bastırırlar, öyle veya böyle Hasselbaink'ı katarlar kadromuza...[hline]...bir Aliba hayranı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 13 July 2003 20:03 tarihinde demiş ki:
mantıklı ol bıraz, hakandaN farkı yok gıbılerınden konusma.adamın son 5 senede attıgı gol sayısına bak. sabanla kıyaslama

hala adama şaban diyosun, kıyaslanmaz diyosun. Yukarda sölediklerim yalan mı?[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Solonor tarafından 14 July 2003 01:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 13 July 2003 23:01 tarihinde demiş ki:
hakan'ı mı istiyorduk hakant elegolde çıkıp beşiktaş gibi büyük bir camia isterse gurur verir ama daha teklif yok dedi

sinan engin orda istediklerini söyledi hakanı başka pğrogramdan mı bahsediyorum. Neyse ya.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 13 July 2003 23:01 tarihinde demiş ki:
kusura bakma şabanı istemez kimse. ayrıca demişsin ki hakana şaban demek hakanı çekememektir ben de diyorum ki hakana şaban lakabanı gsli takım arkadaşının verdiğini bilmemek ne biçim galatasaraylılıktır

şaban denmesine bişey demiyorum da hakanı 3. sınıf bir santraformuş gibi göstermenize kızıyorum.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...