Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire Bloodlines

quatro

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar daha yarım saat öncesine kdr bu oyun hakkında oldukça fazla post lu bir topic vardı şuan yok. site araması yaptım kaldırmışlar. Fakat neredeyse biçok sayfasını okumuştum herhangi kural dışı bir sohbet yoktu. Bunun nedenini öğrenebilirmiyim?
Ben oyunu büyük zevkle oynuyorum ingilizcem çoğu yerde yetersiz kalıyor vede çok noob um oyun hakkında burdaki topic sayesinde çözemediğim bi questi çözcektim kaldırılmış.. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi neredeyse çoğu quest i çözemedim yapıcak hiçbişiy kalmadı sanırım saklı şeyler var.
1- Çantamda bir çeşit bomba var vede kullanılmıyor.
2- Tel örgülerle çevrilmiş bir ev var içeri giremiyorum.
3- Ocean House die biyer var oraya ilk gitmiştim baya bi ürktüm ordan bir defter birde kolye aldım sonra disco ya götürdüm kız bişiler dedi ve daha benimle konuşmuyor vede quest devam ediyor. Tekrar ocean house a gittim fakat loby haricinde başka bölümlere geçemedim engelleme var.
4- Bu lily denen kızı kan bankasından kurtardım daha sonra kumsalda yanlışlıkla öldürdüm talk e die bi quest oluşmuştu onu tamamladım.
5- Oyunun başında yaralı bi adam quest verdi hala devam ediyor.
6- O sahilde ölü bi vatandaş var asmışlar sanırım onu polislerde başında dikiliyor. Sanırım bendeki ana questlerden orda ne yapmalıyım alan kısıtlı. O sahildeki kısma nasıl geçicem çok kafam karıştı.
7- Aktif olan biçok quest var vede nereye gittiysem bi sonuç alamıyorum. En çokta o bahçesinde tel örgü olan evi merak ettim bitürlü giremiyorum oraya.

Karakterim b ile başlıyan (ismini hatırlamıyom ama seçerken ilk sırada olanı)
Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Brujah'sın yanı kafa göz girerim diyosun iyi guzel etmişsin,

1.o bombayla bi depo patlatıcaksın zamanı gelicek merak etme
2. spoiler olmasın zaten daha baya bi sure giremiyceksin oraya
3. ocean house'da işin kalmadı boşver orayı artık sadece o tel örgülü dediği yerin yanında bi kapı acılacak oraya git daha doğrusu bi kapıyı acabiliyo olucaksın yine ble tel örgülü etrafında evsizler falan var.
4. hayda neden öldürdünki onu..... Neyse e yazık olmuş öldürmeseydin keşke =)
5. Ona hastande odalardan birinde morphine buluyosun onu verisoyun onun dışında o herif senın "vampir organizasyonuyla" bağlantın ajan yanı.
6. ana quest değil yapmasanda olur ki zaten böle şimdi cozebileceğin bi q değil o daha cok uzuycak koy ver gitsin kendi kendine cozulyo genelde o quest
7.yanı ne diyim şimdi dolan etrafta işte konuş milletle oku biraz quest logları falan cozersin ha olmuyosa acıklamasıyla beraber ismini yaz buraya questin anlatırız, isim vermezsen zor.[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Sosyal ağlarda paylaş

Kardeş çok sağol gecenin bu saatinde üşenmemiş cevap vermişsin. Ben oyuna dalıyım şimdi eğer yine bulamazsam tam isimleriyle yazarım buraya. Bu arada o caddelerde yaklaşık 1000 tur attım ama bilgisayarcı ve tel örgülü mekanlar hariç heryere girdim sanırım. Ben kurcalıyım bulurum bişiler elbet oyun bitmediya :)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet tüm questlerim şun bunlar öylece kaldım çözemiyorummm helpp :(

[spo1=Mudd Hunt]While trying to find 'Muddy' Mike Durbin for Arthur Kilpatrick, you heard an answering machine message that said he is headed downtown, to the Skyeline Apartments, 2A. The residence of a Mr. Milton. Even though Arthur has cut you loose, maybe you can get some money for finding him.[/spo]

[spo2=Slashterpiece]Slashterpiece
Jeanette has asked you to go to Gallery Noir in Santa Monica and slash the paintings inside. And steal the charity box, would you?[/spo]

[spo3=Spiritual Release]Spiritual Release
You have discovered a journal in the Ocean House. According to its contents, a jealous husband murdered his wife and family because of a locket. The murderous ghost of the husband means to keep her trapped here forever with him, and she seems to be trying to help you find a way to free her.[/spo]

[spo4=The Ghost Haunts at Midnight]The Ghost Haunts at Midnight
Therese wasn't available, so you gave the Ocean House Pendant to Jeanette - probably not the best of ideas. You should check back later to talk to Therese when she returns.[/spo]

[spo5=Explosive Beginning]Explosive Beginning
Mercurio has told you about a warehouse being used by the Sabbat that must be infiltrated and destroyed. The only problem is that Bertram Tung, the only person who might be able to get you in, is in hiding because of a feud with Therese Voerman, the owner of The Asylum. To get to Tung, you'll have to find some way to call off the feud.[/spo]

[spo6=Carnival of Death]Carnival of Death
You saw the murder scene on the pier, but weren't able to find out anything significant about the killer, except that the killing was extremely brutal, vicious, and beast like.[/spo]

[spo7=The Regent's Riddle]The Regent's Riddle
M. Strauss, a Tremere Regent, has invited you to his home in downtown Los Angeles. You need to find him. His invitation left a cryptic riddle which reads:
Dark blood, our curse, a light this verse
Such power I sense in one so young
Come find me where burns the mystical sun.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw o resimlerin oldugu yere ben ilk gittim kasa var yanında bir kutu var(beyaz küçük bişiy) geldim kasanın oraya "E" ye bastım 250 dolar aldım kasadan sonra içerde hiçbişiy yapılamıyor, çıktım dolandım fln geri gittim resimler gelmiş oraya. questte anladığım kadarıyla bi kutu alıcaksın o kutuyla o resimleri boyuyacaksın sonra hatunun yanına dönceksin. Orda sadece 1 kasa ve 1 kutu var kutuyu alamıyorum..[signature][hline]"Bayrağını düşmana kaptırma!
"Yurduna yabancı ayak bastırma!
"Dilini unutup yabancı dillerlen konuşma!
"Düşmanın verdiği öğütlere kanıp kardeşlerini küçük görme!
"Yurdunu Bırakıp yağıya(düşman) yanaşma!
"Ey büyük Türk ulusu!
Sosyal ağlarda paylaş

Santa monicada yapabilceğin q yok bunların arasında zaten, yanı var tabiki ama onlarda main q lar sen gity o resimlerin olduğu yere parcala resimleri ama dikkat et yanlış sırayla parcalarsan canın azalıyo hepsni arcalıyıncada bi yaratık cıkıyo.

Resimlerin sırası ezberimde değil ama işte caine'nin hikayesi kadeşini öldürüyo lanetleniyo lilithi buluyo falan filan cıkartırsın kendinde.[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyun fazla takılıyor ve cok uzun sure load ediyor diye bırakmıstım. Bir cesit patchler cıkmıstı denemistim de olmamıstı yeni yeni cıkan ve gercekten ise yarayan patchler varmı acaba ?[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=bişiler yazdim]himm sounds cain yazan klasöre girin taxicinin sesi oyun sonundada geliyor zaten hem bilindi üzere oyun gehenna dan cok kisa süre once geçiyor böle şeyler olmasi normal ama işte burasi önemli cain in bir laneti var caini ben şu an görsem aha cain bu derim öle bi laneti var işaretli o işte orasi birs salakca olmuş ama güzel bence[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bi association mahzeninden profu kaçırırken bota biniyorum oyun göçüyor patch düzeltirmi bunu?
not:aramadan sorunun benden kaynaklanmadığını gördüm ama 1.2 patch var verilen adreste yüklesem geçermi yoksa bi daha patch i geri almak fln çok zor iş ondan diyorum..

[Bu mesaj Othranx tarafından 24 Ağustos 2005 21:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...