Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben Staff Upgrade Etmek iStorum (HeLp Me!)

pckopat

Öne çıkan mesajlar

MerhabaLar arkadaşLar Ben Bu Forumun Yenisiyim Bugün Üye oLdum Forumu Araştırdım ama Doğru Dürüs Staff Yapımı Hakkında biLgi anLatıLmamış ve BiLgiLi ArkadaşLarın oLduğunu Gördüm Ve Konu Açayım Dedim. BeLki Yardımız Dokunur diye. 2 Şey Sorcam Yardımcı oLursanız Sevinirim...

1.Bende +1 Lik Wizard Staff Var bunu NasıL +6/48 Damage EdebiLirim(Paper Mage iÇin) Yakma ihtimaLi Düşük ŞekiLde. Açıkça Yazabilirseniz Sevinirim.

2.Bide +6/48 DamageLik bir Staffım var Ben Bunu +7/56 Etmek iStiorum NasıL edebiLirim.

Şimdiden Tşk. Ederim...

iyi ÇaLışmaLar...
Sosyal ağlarda paylaş

server diezse hazırını almak daha mantıklı. onun dışındaki serverları bilmiyorum.

upg. olayında en cenabet şahıs ödülünü alan birisi olarak tavsiye vermem gerekirse.

bi sürü wizard al sonra onları cus la +3 yap. şanslıyım diyosan +4 e de zorlayabilirsin ama çogu durumda bu daha masraflı oluyor.

+3ten yada +4 yaptıysan +4 ten sonra nus basıp +6 yap.
+7 yi busla yapman gerekiyor aksi takdirde hepsi yanabilir. nuslada olur ama pek tavsiye etmem gereksiz masraf yapmış olursun.

+7 için bikaç tane +6 yap sırayla bas yada enteresan inançların varsa onları uygula. 5 tanesinden 1 tanesi olur herhalde +7 tabii olmayadabilir.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Para oLsa Zaten Uğraşmam YapanLAr +6/48 Damage Bir Staffın MaLiyeti 3.5 m oLDuğunu SöyLüyor. Bende Yap Sat işine Girip Para kazanıp +7 Staff alabilirim böLeLikLe. Cyhper de TakıLıorum +7 Staff 25 30 m Civarında +6 İSe 10 12 15 m diye değişior.Açıkçası YapıLışını yinede öğrenmek istiorum Bİde Kağıt iSimLerini Açık Yazabilirseniz Sevinecem. Pek Anlamam KağıtLardan Hiç Denemedim. Oyun İfadeLeri itemLeri Hakkında Pek BiLgim yok.

İyi ÇaLışmaLar...
Sosyal ağlarda paylaş

bus=blessed uprage scrolll patlat kırmızı
bes=blessed elementall scroll patlat sarı
cus=cursed uprage scroll kırık kırmızı
nus=uprage scroll ne patlak ne kırık kırmızı kağıt

türkçeye bak ajdabda[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pckopat, 30 Ağustos 2005 11:01 tarihinde demiş ki:
Bende Para oLsa Zaten Uğraşmam YapanLAr +6/48 Damage Bir Staffın MaLiyeti 3.5 m oLDuğunu SöyLüyor. Bende Yap Sat işine Girip Para kazanıp +7 Staff alabilirim böLeLikLe. Cyhper de TakıLıorum +7 Staff 25 30 m Civarında +6 İSe 10 12 15 m diye değişior.Açıkçası YapıLışını yinede öğrenmek istiorum Bİde Kağıt iSimLerini Açık Yazabilirseniz Sevinecem. Pek Anlamam KağıtLardan Hiç Denemedim. Oyun İfadeLeri itemLeri Hakkında Pek BiLgim yok.

İyi ÇaLışmaLar...

Kusura bakma :( ama kimse almaz +6 wiz çok zor[signature][hline]Türkmusun baba god gun meni kill baba
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...