Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rock'N Coke

hella

Öne çıkan mesajlar

Bu festival ellerinde patlıycak bence. Zaten para kazanma amaçları varsa ki kesinlikle vardır çok zor.

Yapcaklarını duydunuzmu ?

Hazarfen Havaalanını zaten bilmem kaç aylığına kiralamışlar. 1500 kişi çalıştırıyorlar. Bir kasaba inşa ediceklermiş, içerde restaruanta zartı zurtu herşeyi var... Grupların geliş ücretide cabası. gruplarda öyle aşmış gruplar eğil hani, çok gidende olmuycak.(kendi fikrim tabi bilemiyorum) Zarar edicekler zarar ...

Bilet fiyatlarını bilen varmı ?[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...

[Bu mesaj Predator- tarafından 14 July 2003 00:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

parası ödendikten, babalar gibi ses sistemi kurulduktan sonra kişisel bir kin beslemedikçe herhangi bi grubun gelmemesi için bi sebep göremiyorum ben hem istanbul görmüş olurlar :P hadi hayırlısı bakalım rock'n coke nasıl olcak, gitmek isterdim sonuçta kendi muzik türlerinde gayet iyi olan gruplar var fakat malüm yaş sınırı varmış[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

yok su grup gelmez,yok bu grup kötü,yok firma zarar eder,yok gelende olmaz..
ya allah icin ne kadar bol keseden sıkıyosunuz ya..
birine göre iyi olan grup baskasına göre kötüdür belki neyi tartısıosunuzki,sen iyi deyince iyi kötü deyince kötü mü olcak..
ayrıca sanırım dunyadı hic bi grup icinde gelmeyiz diye bisey yok..
adamın istedigi seyleri saglarsan(para,ses sistemi,uygun zaman..)neden gelmesin..
yok deftones gelmez,yok korn muhattap olmaz..
hey allahım ne mantıktır ya..

assagılık kompleksiniz falan mı var?
blind guardian,metallica,opeth,sepultura,kreator,yngwie malmstein(bölemi yazılıodu ;P) ve diger dallarda kendini kanıtlamıs onca dunya capında grup(placebo,muse,massive attack,moby vs..)geldikten sonra daha ne...[hline]aente is alone on this way..
aente as known as banshee..

[Bu mesaj aente tarafından 14 July 2003 23:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aegean, 14 July 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
parası ödendikten, babalar gibi ses sistemi kurulduktan sonra kişisel bir kin beslemedikçe herhangi bi grubun gelmemesi için bi sebep göremiyorum ben hem istanbul görmüş olurlar :P hadi hayırlısı bakalım rock'n coke nasıl olcak, gitmek isterdim sonuçta kendi muzik türlerinde gayet iyi olan gruplar var fakat malüm yaş sınırı varmış[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)

abi yaş sınırı nerden çıktı yaw nerde duydun?[hline]Get Down On Your Knees....
Sosyal ağlarda paylaş

PET SHOP BOYS (Londra)
THE CARDIGANS (Stokholm)
SIMPLE MINDS (Glasgow)
HOOVERPHONIC (Brüksel)
DREADZONE (Londra)
MAZHAR – FUAT – ÖZKAN (İstanbul)
ATHENA & MERCAN DEDE
NİL KARAİBRAHİMGİL (İstanbul)
DUMAN (İstanbul)
FELIX DA HOUSECAT (Chicago)
PHIL HARTNOLL (Brighton)
DAVID HOLMES (Belfast)
MARSHALL JEFFERSON (Chicago)
LISA LASHES (Londra)
MOR VE ÖTESİ (İstanbul)
RASHİT (İstanbul)
DJ FUCHS (İstanbul)
DJ YAKUZA (İstanbul)

coca colanın kendi sitesindeki son liste böle..
ama tam guncel degil..
reklamlarında sugababes in de isminin gectigini gordum..

http://www.cocacola.com.tr/rockncoke/index.html

adresinden festivalle ilgili detaylı bilgilere bakabilirsiniz..[hline]aente is alone on this way..
aente as known as banshee..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...