Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fikrimce

Wolcan

Öne çıkan mesajlar

Paticikde sorulan sorulara verilen cevaplar eskisi gibi değil , çok iyi konu patlatılıyor , ama cevap adına bir şey yok . Bilgisi olan ve yazanlara hiç bir lafım yok. Paylaşımlarına saygı duyuyorum .
Konuları patlatmadan , kasmak adına yazı yazmadan sadece paylaşmak adına yazılsa çok daha iyi olacağını düşünüyorum .[signature][hline]Server :Xign
NicK :volkann
Nation :EL Morad
LvL :6X Blade Master
Sosyal ağlarda paylaş

benim kanimca patlatilan konular anlamsiz olan konular.. genelde tek bir kisinin bilgi ihtiyacini giderecek cevaplar verilmiyor.. ama genele hitabeden konularda gayet ciddi cevaplar geliyor.. ve dikkat edersen patlayan konularin icerisinde dahi bir kisi mutlaka sorulan sorunun kesin cevabini vermis oluyor.. digerleri de forumu eglenceli kiliyor bence..[signature][hline]* Generic bir campaign:
-player: alıyorum yerden mızrağı atıcam çantaya
-Dm: yer kalmadı daha ne sokuşturuyorsun
-player: bağlıyorum işte mızrağı sırtıma
-Dm: neyle bağlıyorsun her yerin zırh!
-player: eeeeh yettin ama saplıyorum sırtıma ulan! 1d8 değil mi bu bok, aslanlar gibi hp var saplı kalsın öyle gezicem...
-Dm: ....
gurup kopar Dm sinir olmuştur ... grrrr
Sosyal ağlarda paylaş

Garbage da da millet post kasıyor resmen ya boş boş

gidip orada soyle bısey acsam tavan yapar

buna başlık

buna da yazı denıyor

gibisinden bişey yazsam o topic tavan yapar :D[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

sorunun türüne/üslubuna göre cevaplar veriliyor. bilinmeyen bir mevzuysa patlar, hakaret amaçlıysa patlar , suçlamaysa patlar , bireysel mevzuysa (egomanyaklar için) patlar. adam gibi soru sorana cevap verilmiyorsa cevabı bilen olmadıgı için verilmiyordur.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wolcan, 29 Ağustos 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
Paticikde sorulan sorulara verilen cevaplar eskisi gibi değil , çok iyi konu patlatılıyor , ama cevap adına bir şey yok . Bilgisi olan ve yazanlara hiç bir lafım yok. Paylaşımlarına saygı duyuyorum .
Konuları patlatmadan , kasmak adına yazı yazmadan sadece paylaşmak adına yazılsa çok daha iyi olacağını düşünüyorum .

+1 gel bu tarafa.

@Hasmez
Gereksiz konu locklansın madem,garbagemi burası ki gereksiz konular sürekli güncel tutuluyor?
Daha önce cevap verilmiş konularıda kilitleyin madem.
Neden patlıyor abicim,neden patlıyor,ben 5 gerizekalının
-aq
- #$%&/##$ ve bilumum küfür
-azuhahaha
-muhahaha evet baba lol
ve bilumum ezik postlarını okumak zorundamıyım.

Adamlar chat yapar gibi mesaj kasıyor.
4 günde 400mesaj yazan gerizekalıyı hic söylemiyorum bile.

[Bu mesaj Murtaza tarafından 30 Ağustos 2005 10:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...