Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Macy Gray Bob Marley vs. gibin

Aegean

Öne çıkan mesajlar

bu aralar macy gray bob marley felan istedi canım guzel parcalarını ve/veya buna benzer sanatcıların parcalarını soylermisiniz pls saolun[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other
-No, dude it's christmas.
-Oh, then what's Halloween about?
-Costumes and candy...
-Oh...
Sosyal ağlarda paylaş

Bob Marley - Rebel Music
Jammin'
Buffalo Soldier
No WOman No Cry
TUrn YOur Lights Down Low (feat. Lauryn Hill) (Bu şarkıyı sabahları uyandıktan sonra dinleyeceksin, güne dinç başlıyorsun)
Jammin' (Island Remix) (klibindeki versiyonu, hızlı)[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

ehe tam tahmin ettiğim kisiden geldi cevap :P macy gray in de soyleyin bi kac sarkısını hade seven vardır mutlak[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other
-Costumes and candy...
-Oh...
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi klibi vardı o kadının, böyle çocukluk hali falan gösteriliyo şarkıda, büyüo falan bi çocukla, evleniyolar, sonra çocuun onu aldattığını görüyo yüzüğü atıyo, bizim esas oğlan da dizine kapanıp özür diliyo klip falan bitiyo, o şarkı çok güzeldi. As iesim geliyo ama alakası yok...[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

sweet baby miydi neydi sanırım onun adı :) ya cnbc-e de o kadının bi konserini vermisti cok hosuma gittiydi o konser vallahi[hline]-I really learned something today.The halloween isn't just about costumes and candy, its about loving and giving something to each other
-Costumes and candy...
-Oh...
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
volfi nin dediği gibi macy gray yazdım ve yanında soul yazan 2-3 parça indirdim bugün en sonunda. cidden çok güzel sweet baby,
when i see you, forgiveness isimli 3 parçasını indirdim 3 ü de çok güzel gerçekten soul severler kaçırmasın kadın o kadar doğal o kadar içten söylüyo ki hayran oluyorum gerçekten çok takdir ettiğim bi sanatcı[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...