Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kaybolan scrollar

sertur

Öne çıkan mesajlar

Bırak Scrolları bizim char gitti Gold Pre adamlar bi yanıt bile yazmadılar onun için bişi yapacaklarını hiç sanmıyorum[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Immortal_Courage
Clan: Freedom®
Character : Barbarian
Np : Kasacktık Char Puff Oldu Adılar Elimden Charı (HACK)
Lvl : 6x
Tek Rakip : suisuisui
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 29 Ağustos 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
Bırakın KO yu rahatlayın yahu benim yaptığım gibi... :D

bence millet bir bakima hakli . Bende biraktim cookkk nadir giriyorum oyuna ama kalkipta millete birakin oyunu hayata donun bidi bidisini yapmiyorum . Emin ol ki buradaki herkezin kendi karar mekanizmalari var ve herkez kendi dogrularini yapmakta özgürdür .

Bir nevi misyonerlik yapiyorsun birak herkez kendi dogrusunu bildigini yapsin sende eglenmene devam et cik gez dolas vs.[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 29 Ağustos 2005 14:25 tarihinde demiş ki:
Asosyal tipler topluğulu n'olcak...neyse ben susmayı tercih ediyim yoksa Buzi muzi dinlemem haberin olsun

Dinlemezsen kaç yazar arkadaşım?
Ne konuşabilirsinki o ufak beyninle?
Sizin yeriniz garbage ama oranın bile içine ettiğiniz için grubunla beraber ban yediniz.
Konu patlatmaktan,geyik yapmaktan başka bir bok yiyemezsiniz.
İnsanlar sizden rahatsız oluyor,anlamıyorsunuz heralde,şurda konu patlatan 5 kişisiniz toplam.
Sizce geri kalan,yazmayıp sadece okuyan kişiler sizin "geyiklerinizden", "aq"larınızdan "küfürlerinizden" "amuahah"larınızdan zevkmi alıyor sanıyorsunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

buzi kendine gel sanane bende bıraktım oyunu 63 mage 61 warrior 62 assian 61 archer 61 priest 67 warrior 55 assian hertürlü item geçti elime çok kişidende çok şey bildiğime inanıyorum ben burda yazmaya dvm etcem beğenmiyorsan güle güle sana beni seven arkadaşlarımla ben pati ko dayım ..[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kendimdeyim,siz bir silkelenin kendinize gelin,nerede olduğunuzu hatırlayın.

Kastığın karakterler umurumda değil arkadaşım.
Oyuna gir,benim charlarım bu de,oradaki nevbie lerle egonu tatmin edersin,buradakiler sana 2 boy büyük gelir.

Olay sizin bilgileriniz değil,olay her konuyu patlatmanız,her konuda geyik çevirmeniz,forumu chat gibi kullanmanız.

Ben gitmiycem,siz gelmeden buradaydım,gene burada olucam.
Ama beğensenizde beğenmesenizde peşinizdeyim,her konu patlatışınızda,her geyik çevirişinizde size buranın bir forum olduğunu hatırlatıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 29 Ağustos 2005 14:38 tarihinde demiş ki:
said:
Gothic_Angel, 29 Ağustos 2005 14:25 tarihinde demiş ki:
Asosyal tipler topluğulu n'olcak...neyse ben susmayı tercih ediyim yoksa Buzi muzi dinlemem haberin olsun

Dinlemezsen kaç yazar arkadaşım?
Ne konuşabilirsinki o ufak beyninle?
Sizin yeriniz garbage ama oranın bile içine ettiğiniz için grubunla beraber ban yediniz.
Konu patlatmaktan,geyik yapmaktan başka bir bok yiyemezsiniz.
İnsanlar sizden rahatsız oluyor,anlamıyorsunuz heralde,şurda konu patlatan 5 kişisiniz toplam.
Sizce geri kalan,yazmayıp sadece okuyan kişiler sizin "geyiklerinizden", "aq"larınızdan "küfürlerinizden" "amuahah"larınızdan zevkmi alıyor sanıyorsunuz?

+9999 ve bir +da benden KO'yu bırakanlar bırakın şu Koyu zart zurt etmesinler...biz oynuyoz mutluyuz her türlü olumsuzluğa karşı!!!!![signature][hline]Stafla özenle adam kuşbaşı edilir...town'a paket servis yapılır,ücret 50 national pointtir ve KDV dahildir.bahşiş en az 100.000 coins olup kredi kartıda geçerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 29 Ağustos 2005 15:46 tarihinde demiş ki:
buzi kendine gel sanane bende bıraktım oyunu 63 mage 61 warrior 62 assian 61 archer 61 priest 67 warrior 55 assian hertürlü item geçti elime çok kişidende çok şey bildiğime inanıyorum ben burda yazmaya dvm etcem beğenmiyorsan güle güle sana beni seven arkadaşlarımla ben pati ko dayım ..

Kardeşim benim ;)[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...