Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

beramus ta temple

asiiiiiiiii

Öne çıkan mesajlar

lvl 45-59 arası templada volkanik çıkmıyoki_? 60-70 arasında çıkıyo oda tabiki zor clanca girenler çok kolay bitiriyolaR..justplay clanı var insanlarda onlar bitirmişti clanca giripte...[signature][hline]Stafla özenle adam kuşbaşı edilir...town'a paket servis yapılır,ücret 50 national pointtir ve KDV dahildir.bahşiş en az 100.000 coins olup kredi kartıda geçerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

sanmam boss eventlarda volcanic rock çıkıyor kimse kesemiyor onu kesmek için cidden acayip bir kadro gerekiyor 5 tane 62+warrior defence warrior full defence hp bonus kıyafet falan sürekli slide yapacaklar dmg vermek önemli deil dışarıdanda archer ve mage kesicek ama warriorların screamla yada başka bişeyle sürekli dmgı kendilerinin alması lazım archerlara dönerse o party dağılır en az 8 priest olucak volcanic rock archer üstüne gelmeye başlarsa uyutmak için döndüğü sırada warrior durcak falan filan gerçekten zor bir iş kolay olsa temple item dolardı piyasaa[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 29 Ağustos 2005 20:02 tarihinde demiş ki:
sanmam boss eventlarda volcanic rock çıkıyor kimse kesemiyor onu kesmek için cidden acayip bir kadro gerekiyor 5 tane 62+warrior defence warrior full defence hp bonus kıyafet falan sürekli slide yapacaklar dmg vermek önemli deil dışarıdanda archer ve mage kesicek ama warriorların screamla yada başka bişeyle sürekli dmgı kendilerinin alması lazım archerlara dönerse o party dağılır en az 8 priest olucak volcanic rock archer üstüne gelmeye başlarsa uyutmak için döndüğü sırada warrior durcak falan filan gerçekten zor bir iş kolay olsa temple item dolardı piyasaa

Bir4z Kasar :D[signature][hline]Nick:Treador
lvl:5x(spike geldi sayılır[sonunda])
Np:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx(olacak iisallah:))
Clan:yok:(
sonunda bi pk kestim :)

bundan sonrasını okuma:)
baska da pi poq yok:(
lan nie okudun :)
Sosyal ağlarda paylaş

diezde orclar kazandımı bilmiyorum ama new order 1 kere kazanmış lighting erenion düşmüş blooda 70 gold bara mı ne satmışlar onu +7 yapan bir adam varmış charonun orda merc açıp +8 itemler satıyormuş nick uprage_master ona 5 gold bar karşılığı yaptırmış blood falan ben o zamanlar n00b dum daha bilmiyorum tam yani :)[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

boş çıkmıyor kesin dolu oluyorda en çok areste var bildiğim kadarıyla diezde ron staff lighting erenion bide dark vane var
ron staff taurusda kıçına sokacakmış vermiyor kimseye kullanmak için lighting erenion csirkede darkvanede messorda olması lazım[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

ares temple item kaynıyo hele lvl 45-59 arası olanı mutlaka her seferinde biritiyolar...green ve blue chest var..bluedan unique çıkma oalsılığı çok yüksek..greden sie yine unique çıkıyoda bana rogue sell bot çıkmıştı..blue areste 600m green şu an 300-400 arası..ancak glacier aranion 100me kdr düştü,flame 300m light 100-150m arası..(+0ları)[signature][hline]Stafla özenle adam kuşbaşı edilir...town'a paket servis yapılır,ücret 50 national pointtir ve KDV dahildir.bahşiş en az 100.000 coins olup kredi kartıda geçerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...