Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gm in rezilliği

Undertaker_

Öne çıkan mesajlar

Xigenonda Ki savasda Başka bir map seçilmişti savaş bitti işgale gidicez ne Victorie Gate war ne de keeper mal mal dolandık oralarda sonra Brethe tp lendik Saat 7 deki savası da insanlar Kazandı catır catır geldiler Şimdi Bu serefsizlik deil mi
Savası biz kazanırız Bütün orclar dc olur yada lunar gate open oldumu herkes dc olur insanlar gelir keeparı keser işgale gecer daha bişiy demiyorum ben artık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Undertaker_, 29 Ağustos 2005 17:26 tarihinde demiş ki:
Xigenonda Ki savasda Başka bir map seçilmişti savaş bitti işgale gidicez ne Victorie Gate war ne de keeper mal mal dolandık oralarda sonra Brethe tp lendik Saat 7 deki savası da insanlar Kazandı catır catır geldiler Şimdi Bu serefsizlik deil mi
Savası biz kazanırız Bütün orclar dc olur yada lunar gate open oldumu herkes dc olur insanlar gelir keeparı keser işgale gecer daha bişiy demiyorum ben artık

eh aynı sey ctesi areste de oldu.Dar wadi haritasında gecti iki sawash da sonra orclar kazandı ve mal mal victory gate aradı herkes ama bilmiorlardı ki o haritanın hc bir noktasında victory gate namına calısan bir gate olmadiini el morad tarafına.
O harita kadar rezil bir harita yok..[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
(BANI ACILDIIII :) )
Sosyal ağlarda paylaş

Beramustada Humanlar Çekiyor ne çekiyorsa adamların pianasına daldım bi tane lvl 40 50 den yukarı adam yok küt dc oldum bide bi girdim ne np var ne bişi anlamdım bu Gmler artık ipin ucunu karçırdı ilerisini ne olur bilmiyorum !!!!!!![signature][hline]Server: Beramus
Nick: Immortal_Courage
Clan: Freedom®
Character : Barbarian
Np : Kasacktık Char Puff Oldu Adılar Elimden Charı (HACK)
Lvl : 6x
Tek Rakip : suisuisui
Sosyal ağlarda paylaş

sımdı gecen gun ares de lunara gıttık tam meydan savasındaydık ( meydanda 3 kere dc oldum naptımı analadım gırene kadar neler cektım )
sora bole orman gıbı kkoş babam koş bir yere gıttık orda tekrar bız yendık ama pianaya gıdemedık gateyı acmadılar
birde human invalid diye utanamadan yazı gectıler
aksamkı savasta onlar breth e geldı ama

gm ye generaller bile kufur ettı aynı sey bızdede oldu
gm ler artık kafayı yedı ısını yapmıyo k2 team yatıo

--------
guzell bir server yapmak ares ekıbı ıcın cokmu zor
adamların amacı bazılarını oyundan sagutmaK galıba (?)
Sosyal ağlarda paylaş

işin ilginci olan areste farketmez orc veya insan yenmesi sonuçta ne insanlar ne orclar gidemiyo işgale...ama GM bu map'i bile bile hep koyuyo new map dio fln filan..ancak victory gate olmadığı için sorry bug war dio iyiice delelendiriiyo ama hala koymaya devam ediyo bu mapi hearalde sırf aresin deil bütün serverların GM leri angutmuş şimdi anladım.....[signature][hline]Stafla özenle adam kuşbaşı edilir...town'a paket servis yapılır,ücret 50 national pointtir ve KDV dahildir.bahşiş en az 100.000 coins olup kredi kartıda geçerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...