Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seni Seviyorum

Loli-pop

Öne çıkan mesajlar

Öyle büyük bir fırtına ki bu yüregimde kopan,herbir hücrem ayrı ayrı sarsılıyor askından..Damarlarımdaki kan gibi vücudumun her kösesinde hissediyorum bu sana duydugum sevgiyi..Bana kalsa yıldızlardan senin ismini yazmalı gökyüzüne!Dünyada iyi ve güzel olan ne varsa ona senin adını koymalı..Günler yalnız senin adınla anılmalı,seninle dogmalı günes ve seninle batmalı..Bu bana tattırdıgın mutluluk..Hiçbir dünya nimetine degisemem bunu!Ve hiçbirseyin gücü beni varlıgın kadar mutlu etmeye yetemez..Sen varsın diye aydınlık var benim dünyamda!Sen varsın diye böyle güzel hersey ve ben sen varsın diye nefes alabiliyorum..İlk askımsın benim,ilk sevdam,ilk rüyamsın!Aylar geçti sana duydugum bu ask bir an bile eksilmedi..Hala ilk günkü heyecanı duyuyorum gözlerine bakarken,hala delice çarpıyor kalbim sen bana dokunurken..Hiç sonu gelmeyecek bu ilk ve en büyük askı içiyorum yudum yudum ellerinden!Ask degil zehir bile olsa içtiğim,o bile dünyanın en tatlı içkisidir bana..Öyle güzelsin ki birtanem ve ben öyle çok sevviyorum ki seni yüzüne baktıgımda basım dönüyor askının siddetinden..Bana ayrılıktan söz edeceksen birgün 'ayrılık' deme 'ölüm' de,çünkü ölüm bile daha az acı verir sensizlikten...[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dainty, 29 Ağustos 2005 01:42 tarihinde demiş ki:
anladım sen aşıksın :P
yüreğine sağlık çok güzel olmuş.

hemde nasıl aşıgım.. çok teşekkür ederim bu arada..[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...