Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sen Yoktun...

Dainty

Öne çıkan mesajlar

Günler, güz yaprakları gibi birer birer dökülürken ayaklarımın dibine, ben her gece karanlığa dikip gözlerimi, senin aydınlığını bekledim, Sen Yoktun...

Binlerce adım attım bu sokaklarda. Beraber gezdiğimiz her köşeyi, her parkı, her ağacı ezberledim. Sevdamıza bulanmış her kaldırım taşında senin izlerini aradım, Sen Yoktun...

Senin kokunun sinmiş evimizin duvarları birer birer üzerime yıkıldı. Her bir hücremin acısını yüreğimin derinliklerinde hissederken, beni o enkazın altından çekip alacak ellerini aradım, Sen Yoktun...

Özlem şarkılarını ezberledim. Kimini bağıra bağıra, kimini fısıltıyla söyledim. Karanlığa haykırdım hasretimi. Sesimi duyarsın diye bekledim, Sen Yoktun...

Senden gelecek bir tek haberi bekledim. Saatler asırlar gibi geldi, geçmedi. Çalan her telefonu yüreğimin deli bir çağlayana dönen atışlarıyla açtım. Senden başka duyduğum her seste hep aynı hayal kırıklığını yaşadım, Sen Yoktun...

Seni aramaktan yorgun düşmüş bedenimi, karanlığın kucağına attım her gece. Bir an önce sabah olsun diye, uykunun beni çekip almasını istedim, olmadı. Kaç gece sokaktaki ayak seslerini dinledim gelen sensindir diye, Sen yoktun...

-----------------------------------------------------------

Siz kederin gözlerine sığmazsınız
Yazgıdan yumuşak bir şey kalmıştır.

Hangi kalp bir mektuba sığmıştır?
Dünya nafile aşk dışarıda kalmıştır.

Bu yüzleri aynalarda bulamazsınız
Kapılar kapanır anlam size kalmıştır.

O bildiğiniz sancı gelir, Yalnızlığa dalarsınız
Aşk ıssız, kalbi kırık bir mektup kalmıştır.

Mazi böyledir yeni hatıralar yaratırsınız
Rüyalar yaşatır, gerçeklerin hançeri kalmıştır.

Aşklar böyledir, hayatı sonsuz sanırsınız
İhanet acı, geride kırık bir kalp kalmıştır.

Hayaller böyledir gürültüler bırakırsınız
Kelimeler sessiz, yokluğun gölgesi kalmıştır.

Anın muhteşem derinliğine kanarsınız
Elimizde kala kala hayallerimiz kalmıştır.

Hayat böyledir düştüğü yeri acıtır
Aşk adresinde yoktur, sesinde veda kalmıştır...

(bunların yazarlarının kim olduğunu bilmiyorum. çok hoşuma gittiği için paylaşmak istedim. daha önce yazıldıysa kusura bakmayın arattım ama bulamadım.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...