Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate II Multi Partisi

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

Bana hafta cuma cumartesi uyar hafta içi stajdayım erken yatmak zorundayım.Yapacagımız zaman buraya atın mesajıda ona gore hareket edelım gecen cumrtesı yattı kımseden haber alamadım bu hafta yapak bari.

NOT:Zlorwf abi sen ayarla su işi organızasyon eksıklıgı var :)[signature][hline]-Silvar- *Pure Mage*
-Yuotibol- *Pure Tamer*
-Silenka- *Pure Murderer*

...........Saf olan kıymetlidir.........
Sosyal ağlarda paylaş

ekledim listeye hoca haber verirsiniz bana bu arada msn [email protected] bg yapacaklar alın listeye ayarlayalım su işi artık[signature][hline]-Silvar- *Pure Mage*
-Yuotibol- *Pure Tamer*
-Silenka- *Pure Murderer*

...........Saf olan kıymetlidir.........

[Bu mesaj Azure_Knight tarafından 25 Ağustos 2005 16:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler benim bi sorum olacak;bi arkadaşla bg2 yi gamespy dan oynamaya calışıyoruz. ben 2 kişilik bi room acıp oyuna baglanıyorum arkadaşda otomatik olarak oyuna giriyor ancak benim kurdugum oyuna baglanamıyor. bu neden olur veya biz 2 kişi gamespy dan nası oynarız? özel bi ayar mı gerekiyo yardım lütfen:)[signature][hline]WOW
Damodar-lvl 60-Night Elf-Rogue
Sardokar-Human-Paladin
DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay

Sosyal ağlarda paylaş

Ben
Anodhen
VashTheStampede

başlıyoruz oyuna.bugun deneme yaptik ve hersey yolunda.saat olarak gece 11-12 gibi baslayip sabahlicaz.
bi tane Bg senaryosunu iyi bilen dm oldumu rpde olur.süfer olur...[signature][hline]Knowledge is power
Power corrupts
Study hard, be evil.
Thraine,Fallen,Loren Numeherui
Numeherui

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...