Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate II Multi Partisi

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

benimde orjinal cdlerin bir tanesi hata verio..ama bende bi tane daha orjinal vardı onlar arkadaşta..alayım da bende varım bir dahakine[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azure_Knight, 13 Ağustos 2005 13:52 tarihinde demiş ki:
Bu hafta tekrarlıcaz muhtemelen..

Kesin tarih verinde ayalayayaım yükleyeyim cdleri bilgisayara. Expansion'lar dahilmi? Wild mage olup partiyi rezil edebilirim bu sayede :D[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Eski Solufain'im ben belki tanıyan çıkarsa diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

Tam tarihi Zlorwf'a sormak lazım bana uygun olması için ben cuma yada cumartesi gecesi istiyorum ama olmazsada ekerim stajı artık napalım :) Ek paket konusuna gelirsek bu sefer ek paketli falan full oynamak niyetindeydik cdleri bulabilirlerse...bakalım bende haber bekliyorum ilk macera biraz kısa sürdü fotolardanda göreceginiz gibi :)[signature][hline]-Silvar- *Pure Mage*
-Yuotibol- *Pure Tamer*
-Silenka- *Pure Murderer*

...........Saf olan kıymetlidir.........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zlorwf, 15 Ağustos 2005 13:22 tarihinde demiş ki:
Cumartesi akşamı yapalım diyorum ben ama nette bulamadım expansion packi=) En kısa zamanda kadıköyde arayacağım ama eski bir oyun bulabilirmiyim bilmiyorum.

Bulamazsan adres filan ver oms den kargoyla yollarım.[signature][hline]-Silvar- *Pure Mage*
-Yuotibol- *Pure Tamer*
-Silenka- *Pure Murderer*

...........Saf olan kıymetlidir.........
Sosyal ağlarda paylaş

işte sınfıları falan kararlaştıralım çevirelim hep beraber (bir kere daha uğraşmıştık yapmaya ne makara olmuştu. Hemde oyuna başlayamadık bile :P)[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Sosyal ağlarda paylaş

Her sınıfta her karakteri oynarım. Eksiği söyleyin yeter :D (Bir ara feci sarmıştı neredese hepsiyle oyun bitirdm :P)[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Sosyal ağlarda paylaş

Bende bekliyorum oyunu yükledim patch match çekecem oynayacaksak (bu arada çok geş başlamaması tercih sebebidir.)[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...