Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

luna music açıldı! :)

neuromancer

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar, yeniden açtım luna music'i, :)...
giriniz, bakınız... tamamlayamadım daha ama, tamamlıcam yakında, eğlenceli bir site olacak :) ihihih...

http://www.lunamusic.8m.com[hline]Rashit of Blitz Me!, Macera Tutkunu...

Nukem_Verite, 25 January 2003 21:11 tarihinde demiş ki:
selam, ben 20 yaşında kaslı vucutlu bir erkeğim.İstanbulda yaşıyorum,kendime dostluklar kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. asl?
Sosyal ağlarda paylaş

dur bakiyim bi yorumlarımı yazıyım şimdiden hayırlı olsun.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

abi linklerden bazıları çalışmıyor ve sitenin dizaynı falan iyi değil. Yanlız zaten bunu sen de kabul etmişin. Ama kanımca bu içeriği tam olarak yapabilirsen gerçekten güzel bir site olacak. ÇAlışmalarının devamını diliyorum.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkür ederim arkadaşlar! :)
linklerin bazıları çalışmıyor, evet çünkü upload edemedim. neyse, yapıcam yavaş yavaş. sağolasınız, :) aydınlatalım gençleri işte![hline]Rashit of Blitz Me!, Macera Tutkunu...

selam, ben 20 yaşında kaslı vucutlu bir erkeğim.İstanbulda yaşıyorum,kendime dostluklar kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. asl?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 14 July 2003 00:28 tarihinde demiş ki:
hadi bakalım
daha çok resim isteriz[hline]mix edebiyat & oyun sitesi

:D
ben bi de gruplara metallica nın eklenmesini arz ediyorum.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 14 July 2003 00:28 tarihinde demiş ki:
hadi bakalım
daha çok resim isteriz[hline]mix edebiyat & oyun sitesi

+önce gel misafirimiz ol, beraber resim çektirelim-sonra koyarız :)..
+ayriyetten alternative müzik tarzlarını yazıyorum sitede, metallica falan, şimdilerin hardcorecusu oldu metallica, uymaz siteye. eski haliyle bile, ı ıh.[hline]Rashit of Blitz Me!, Macera Tutkunu...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...