Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yüzüklerin Efendisinden bi Muzik ?

RaVena

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Lotr Two Towersta .. Miğfer Dibi(helms Deep)'te savaş tam başlamadan önce Elfler geliyor ya Haldir İle .. Orda çalan şarkının adı nedir bilen varmı :( ? .. Howard shore - The Leave taking dicem ama orda aynı tür değil ...[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/?''
Iyilik yap,iyilik bul ..
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır Uruk Hai değil Uruk hai zaten Orcların hazırlanışında çalan muzikti .. ben Elf lerin Miğfer dibine geldiğindeki O Muziği soruyorum .. hani böle Godfather muziği gibiydi ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Iyilik yap,iyilik bul ..
Sosyal ağlarda paylaş

fkleseh senin dediğini anladım ben eheh .. ama o değil yani .. O ordu toparlandığı zaman .. benim dediğim hani Miğfer dibinde savaşa hazırlanıolar ya Surlarda falan duruyolar,Elfler geliyor hatta Bi abimiz ''Open the gateee'' diye bağırıyor ... Sonra Elfler girior içeri Haldir ilen .. Orda elfler gelirken ki muziği arıyorum ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Iyilik yap,iyilik bul ..
Sosyal ağlarda paylaş

Mandoo Bu konu açılmamıştır diye arama yapmadım,yinede pardon .. Syn çok güzel bi muziği var demi,insanı çok gaza getiriyor gerçekten ...
Birde Howard Shore - the return of the king çok güzeldir ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Iyilik yap,iyilik bul ..

[Bu mesaj RaVena tarafından 26 Ağustos 2005 20:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...