Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

niye geldim ki?

Lithium

Öne çıkan mesajlar

neden geldim bu dünyaya?ne amacı var ki? niye yaşıyorum ki? paranın önemli oldugu,duyguların önemini kaybettiği,olayların nedenlerinin değilde sonuçların önem kazandığı herşeyin parayla halledildiği,herşeyin sahte olduğu bu dünyada ne yapmam gerekli! okula gitmek mi neden?para kazanmak için.para niye? daha rahat yaşıyabilmek için! ya sonra,herşey bitince film şeridi kopunca ne olacak? ne anlamı var bunca ızdırabın,nasıl olsa bitecek ve bu son diyebileceğin bir an olacak,geriye dönüp baktığında hepsi bir hiç içinmiş.bu kadarı fazla bana,dayanmak çok güçleşti!her sene aynı sorunlar aynı dertler.geçicek diyosun ama sonra başa sarıyosun herşeyi,yeni bi sayfa açayım düzelir diye.kaçıncı yeni sayfa acaba ben bile unuttum.hepsi karalamalarla dolu hepsi yırtılmış,ıslanmış,buruşmuş değeri olmayan o sayfalar! biraz göğüs germeyi öğren pes etme diyolar,nereye kadar dayanmalıyım? ne kadar devam edicek daha nekadar sürücek bu anlamsız ve boş hayat!! şimdiden bitirebilsem keşke,keşke elimde öle bi şansım olsa ama elimden hiçbirşey gelmiyor.içki ve sigaranın kölesi olmuşum.niye unutmak için mi?unutabilsem bari herşeyi,hiçbişey hissetmeden umursamadan yaşıyabilsem...
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz türkçeye dikkat... Akıcılık güzel, anlatımı genişletir ve -alınma- 15 yaş bunalımı temasını geçersen güzel olacak...

Dörtlükle halinde hikayeler yazmayı denedin mi hiç? Tek bir cisim al (at, kapı, küllük, ördek vb...) ve seni nerelere götürdüğünü incele bakalım?[signature][hline]Türkiye'nin en geniş anime arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

ya biliyorum okuduktan sonra bende farkettim ama,içimi dökmek için yazmıştım ve cidden geri dönüp düzelticek halim yok.biliyorum 15 yaş bunalımı tarzı,sorun da bu ya 3 senedir ilerleme yok 3 senedir aynı sayfalar!(bu yüzden yazdım) 4 lük denemedim hiç.sadece hissetiklerimi öylesine karaladım!yorum için teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

O dörtlük hikayeler fikrini bir dene... Aynı kelimeleri ve cümleleri ve tabi ki ekleri kullanmamaya çalışarak yürü hele, devamını sen getirirsin zaten.[signature][hline]Türkiye'nin en geniş anime arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...