Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bası penayla çalma sorunsalı

Akerfeldt

Öne çıkan mesajlar

artık penayla çalmaya kasıyorum ama bi kaç sorun var
1: pena tutuşunu elektrodaki gibi yapıyorum ve tellere tam paralel tutmuyorum ama bilmiyorumparmaklarım çok çabuk yoruluyor ve acı veriyor
2: kopruyle tellerin birleştiği nokaya yakın yere vuruyorum penayı zorluk çıkarıyo ve sanırım bu nedenden dolayı çabuk yoruluyor parmaklar ama 2 manyetiğin ortasına vurmaya kalksam pena tutuşum değişiyo bozuluyo.nası yapcaz bu işi ?[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben penayla çaldığım zaman 24. perdenin az gerisinden çalıyorum yormuyor.Ayrıca elektrodaki gibi alt üst vuramıyorsun vuruncada ya takılıyo yada cok yoruluyorsun o yüzden penayı Yan çevirip elimde öyle hızlı ritim gidiyorum... Öyle daha rahat oluyo ve yorulma olmuyo :-D

Slapte atarım Deli gibi.Zaten bu aralar 2 tel çekme kasıyorum hiç kesilmeden dırırırıdırıbnıdbıdırı falan atmaya çalışıyorumda seslerin yerini bilmek lazım cok zor ya :-) ama baya hızlandım :D[signature][hline]Turkiyede bir ilk mmorpg arşivi hadi, Online dünyaya sizde katılın
Mandoo, 05 Ağustos 2005 19:53 tarihinde demiş ki:
yok abi darth maul yavaştır..darth katana olsa kesin alır...
Sosyal ağlarda paylaş

bal gibide çalınır ya.Niye çalınmasın Bass penayla.Yeri geldiğinde penayla döktürüom, yeri geldiğinde Slap finger rulz yapıom.Istediğin gibi çalarsın sana kalmış bişey.

Bass ı istersen Dilinle çalarsın kardeşim yeterki uysun ritim'e falan :-)[signature][hline]Turkiyede bir ilk mmorpg arşivi hadi, Online dünyaya sizde katılın
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hayır Istediğimi çalıyorum.

Parmak sux bence. üç parmak çalıom Normal pekkte karizma değil 4 parmak en karizması kasmaya başladım 4 parmak :D ama cok zor serçe parmağı eğitmek.Vercem çürük raporu sanırım :D[signature][hline]Turkiyede bir ilk mmorpg arşivi hadi, Online dünyaya sizde katılın

[Bu mesaj Sorj tarafından 25 Ağustos 2005 23:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben black metal falan çalmaya çalısıyorum penayla daha guzel geliyo tonu.parmak iyi hoşta cidden pena daha iyi gidiyo metale.
@pent çok eşliliğe karşıyım,sen yetiyosun bana[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...