Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tshirtsville.com

Cd-

Öne çıkan mesajlar

Şimdi internetten Türkiye'de bulunmayan bi kaç tişört almaya karar verdim baya site gezdim güzel tişörtler bulduğum bazı siteler Türkiye'ye göndermiyordu. Yeni bulduğum bu site ise her yere gönderiyor ve kargo acayip derecede ucuz -4.45$- bu fiyat iki tişörtün Türkiye'ye gönderim bedeli açıkcası bu beni biraz kıllandırdı çünkü çoğu firmanın Türkiye'ye gönderim bedeli yaklaşık 20-30 dolar civarı siteye güvenemedim."Customer Support" bölümünü detaylı bi' biçimde okudum biz süperiz harikayız bizden alın beğenmezseniz 28 gün içerisinde iade edin felan yazıyo.Sizin de görüşünüzü almak istiyorum sizce güvenilir bi' siteye benziyor mu?"
www.tshirtsville.com[signature][hline][Bob Marley]---Me, myself, helö lölehelele
Gazeteci-Bir "rastaman" olmam için ne yapmam gerek?
Bob Marley-Yeniden doğmalısın...
Tüm haklarım yaratıcıya aittir aynı şekilde yaratılamam, klonlanamam.All rights reserved.

[Bu mesaj Cd- tarafından 23 Ağustos 2005 00:16 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Cd- tarafından 23 Ağustos 2005 00:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

obaa.. süpper tişörtler var burda be.. m.manson tişörtleri çok dehşetmiş.. ama ordaki bandlerden bazılarının tişörtlerini ist. te de bulabilirsn yane ben görmüştm 2-3 yerde.. tabii senin ne alcana bağlı.. :P[signature][hline]Mayhem, 16 Haziran 2005 00:38 tarihinde demiş ki:
Benim babamda pipili kız, ona anneler gününde hediye almıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Türkiye'de olmayan Bob Marley tişörtlerini alacağım bi' de Ankara'dayım ben yahu :)[signature][hline][Bob Marley]---Me, myself, helö lölehelele
Tüm haklarım yaratıcıya aittir aynı şekilde yaratılamam, klonlanamam.All rights reserved.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet siparişleri verdim bile ayrıca çok büyük bi' yanlışı düzeltmek istiyorum tişört fiyatlarfı dolar değil sterlin bazındadır ben 78 sterlinlik alışveriş yaptım gelince haber vericem size :)[signature][hline][Bob Marley]---Me, myself, helö lölehelele
Sosyal ağlarda paylaş

Tartıştığın zaman da fikirlerini paylaşmış oluyorsun. E ne olacak şimdi? Üstelik eminim ki şu forumdaki insanların deneyimleri sayesinde hallettiğin, çözümlediğin birşey olmuştur. Bunu bile bile ben paylaşmam bilgimi demek ayıp değil midir?[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

E adam alacak kadar cesaret edememiş, gözükara biri alırsa bizide bilgilendirsin demiş. Ne var ki bunda? Gün gelir o da birşeye cesaret eder, birşeyler öğrenir, gelir bizimle paylaşır.

Paylaşmak güzeldir.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 25 Ağustos 2005 01:35 tarihinde demiş ki:
E adam alacak kadar cesaret edememiş, gözükara biri alırsa bizide bilgilendirsin demiş. Ne var ki bunda? Gün gelir o da birşeye cesaret eder, birşeyler öğrenir, gelir bizimle paylaşır.

Paylaşmak güzeldir.

ok neyse düz mantık anladım ben :([signature][hline]These open doors...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben aldım şu an uçağa verilmek üzere tişörtler ne zaman gelir bilmiyorum...
İnternetten "Order Tracking" ile siparişin ne halde olduğunu görebiliyosunuz...[signature][hline][Bob Marley]---Me, myself, helö lölehelele
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...