Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şifresi 1234 olan tüm accountlarım hacklendi!!!!!!!

Padi

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar biriniz yardım etsin şifresi 1234 olan tüm accountlarım hacklendi çokta büyük zarar yaptım yaw!!!!! yardım etsin biri bana[signature][hline]yaw şifresi sayılardan oluşan tüm accountlarım hacklendi.hiçbirine giremiorum.İşin kötüsü 14 milyon zarar var.8 milyonda kazık yedim :D
Sosyal ağlarda paylaş

iyi kazık girmiş sana OMFG 22m ben o parayı bir kere bir arada görmedim neyse şaka maka olm 1234 yapmasaydın şifreni senin düveliğin 2. si 22m paramı benim bir günlük
pot +rpr+scroll param ayrıca burası yardım sayfası gm yok aramızda...[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

1234' mü ulan bin yıl düşünsem böyle şifre aklıma gelmez. Ne zeki hackerlar varya. :)

PS. GM ler böyle afedersin "aptalca" şifreleri değiştiriyor. Siteye gir http://www.knightonlineworld.com/account/forgot_password.asp
BU linkten yeni password iste. Mail adresin doğruysa gelir.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:71xxx
Sosyal ağlarda paylaş

abi 22m scroll günde 8 ac 8 buff 8 attack 8 str scroll 10-15 swift scrollu kullnıorum wisdom en az 1000 (dm yaptığım günlerde) acid potları hp potları rpr parası belki fazladır bile[signature][hline]drop.. and lemme see ya bring it back up top..<< Shes hot like a boiling pot .>>On tha stove like wove here we go!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...