Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En İyi Exp Kasma Yöntemi :))

lupin

Öne çıkan mesajlar

Valla bunu bir noob olarak bugün ögrendim :)) czde harpy yapın :)) tabi 6 novacı vardı 6 sı nova ben inferno atınca bidahakine attılar partyden ama inanmıcaksınız belki %3 atladım :)) vede 60+rogue ve warrior kurun ... troll kesin ... apos gibi hatta daha iisi hem çok zarar görmüorsun hem çok daha seri ... ve +7 yüsükler ve baya ii axeler çıkıyor.deneyin,görün :)[signature][hline]Name: UltraslanTr
Nation: Paper Mage
Job: Paper Mage/FLAME
Level: 52
Clan: :EaGLeS:
Server: Beramus
Np:yokki np :(
Sosyal ağlarda paylaş

hoodstar .. 6 novacı bi ben bide cleric vardı ama cleric cekti nasıl yaptıını bilmiorm ... cleric topladı hepsini ... rogue gerek yok zati herkles bi nova atıor bide fireburst hepsi yrde :D[signature][hline]Name: UltraslanTr
Nation: Paper Mage
Job: Paper Mage/FLAME
Level: 52
Clan: :EaGLeS:
Server: Beramus
Np:yokki np :(
Sosyal ağlarda paylaş

harpy tartışmasına girmeden konuya dönücek olursam..

meleeler için apos-dts arasında seçim yapmanız gerekirse bence dtsyi seçin. dakikada 4-5 apos kesiliyor max. dtsde bu sayı 8-9-10 oluyor.

onun dışında cz apos - cz troll tavsiye ederim ama düzgün bi ekip gerekiyor ona.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 24 Ağustos 2005 22:17 tarihinde demiş ki:
harpy tartışmasına girmeden konuya dönücek olursam..

meleeler için apos-dts arasında seçim yapmanız gerekirse bence dtsyi seçin. dakikada 4-5 apos kesiliyor max. dtsde bu sayı 8-9-10 oluyor.

onun dışında cz apos - cz troll tavsiye ederim ama düzgün bi ekip gerekiyor ona.

aynen bizim eski clandaki THERMO adlı archer düzenli olarak hergün 5-6 saat dts kastı.(4-5 kişilik ekiple playerlar değişiyodu ama kaç ex verdiğini bilmiyorum..)benden sonra 60 olmuştu ama prede var olduğu için 50 günde 66 oldu.... ve bu adam arada pkya maradonada gidiyo yani arada kasmamasına rağmen...DTS en ii party seri kesildiğinde...+czde çok zmn kaybediyosun ölünce tekrar git etrafa bakın fln adam toplamak uzun sürüyo...[signature][hline]Stafla özenle adam kuşbaşı edilir...town'a paket servis yapılır,ücret 50 national pointtir ve KDV dahildir.bahşiş en az 100.000 coins olup kredi kartıda geçerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...