Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu özentilik deilde ne?

dynasty

Öne çıkan mesajlar

said:
Sly-One, 24 Ağustos 2005 14:15 tarihinde demiş ki:
hayır. müzik zevkin diye bişey yok sadece.
= önüne geleni dinliosun.

kesinlikle !!!

ayrıca burdaki çoğu kişinin de sırf farklı bişeyler söylemek için hayır özentilik diil istediğini dinler özgürlük yok mu kardeşimcilik yaptıını düşünmedim değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ha yani dinleyemezler öylemi? abi bu nasıl bir mantıktır..adam istediğini dinliyorum der...istediğinide dinler...bu seni nasıl rahatsız ettiki?

yok abi bizim karizmamıza leke sürüyorlar..önüne gelen metalikacı oldu çıktı...konversi ayağa düşürdüler baba..vs. geyiklerinden tiskindim...cadde bostan plajını alt tabakaya layık görmeyen zihniyetle sizin düşünce tarzınız tamamen aynı..yazık...müzik evrenseldir gülüm..[signature][hline]Mavi, 02 Ağustos 2005 19:42 tarihinde demiş ki:
Ağustos.

Hem doğum tarihim bu mevsimde.
Sosyal ağlarda paylaş

ne bu ayrımcılık ya bıktım be,bırakın insanlar ne derse desin ne dinlerse dinlesin,şu tiki,metalci,punkçı laflarından da bıktım ya ne gerek var ayrımcılığa insan insandır kardeşim yeter bu ayrımcılığa bi son verin,insan sevemezmi hem britniyi hem metalica yı,olabilir arkadaşlar ben genelde metal dinleyen bi herifim ama bazı şarkılar oluyo türü pop oluo hiphop oluo hoşuma gidio bu gayet doğal,insanlar birşeylere özenerek büyürler,hepimizin hayatımızın bazı noktalarında birşeyleri özenmişliimiz ve hayatımızdaki bazı şeyleri deişmişliimiz olmuştur bu inkar edilemez,ve ayıp birşeyde değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

rock ve metal dınleyen ınsanlar cok kral keske onlarla gıbı olabılsem.Nasıl katlanıcam acaba bu kadar gurultuye[signature][hline]Savaşacak gücün yoksa,silahını düşmanına ;
Yönetebilecek kudretin yoksa,beynini sana boyun eğdirene ;
Uğrunda ölebilecek bir amacın yoksa,aşkını nefretine sat...
Sosyal ağlarda paylaş

özenti olan özentidir. isteyen pop isteyen arabesk isteyen metal rock dinler. eğer bir kişi yanındaki birisinin dinlediği müzik yuzunden yada dinlemesine taamul edemiyorsa uzaklaşır yanından arkdaşlığnı keser. bu kadar basit. özenti özentilerle kalır. arabeskçi arabeskçiyle metalcide metalciyle. nedir bu konunun tartışması? tartışmaya gerek varmı. insanların içişlerine karışmak bazılar için cok büyük bir eğlence sanırsam.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şahsen bazı metal gruplarını, bazı rock gruplarını, güzel slow parçaları, kulağıma hitap eden bazı pop parçalarını, bazı techno parçalarını, oldschool hiphop gruplarını dinlerim..

Ben özenti mi oluyorum şimdi yani? Her türlü müzik zevkinden tad almak özentilik mi? Yoksa bazı kişiler gibi sırf bir türü dinleyip sığ bir zevke mi sahip olmalıyım?[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...