Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BLock

circirbocugu

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar benı msnde blocklayanların benı blockladıgını nasıl anlayabılırım..Arama yaptım fakat kayda deger bır sey bulamadım..Yardımcı olursanız sevınırım..[signature][hline]
Life it seems will fade away...Drifting further everyday....

[Bu mesaj circirbocugu tarafından 24 Ağustos 2005 14:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kere daha yazmıştım bi daha yazayım. Seçeneklere geliyoruz msnde oradan gizlilik war ona tıklıyoruz. sağdaki liste sizi görenler soldaki liste sizi engelleyenler. Bakmak istediğiniz kişinin mailine sağ tıklıyoruz eğer sil yazısı warsa sizi blocklamış, eğer yoksa (yani silikse) sizi engellememiş silmemiştir. Bunun doğrulugu kesindir[signature][hline]Liv Tyler
Rhekhar - Human Mage Lvl 21 - Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
heso, 24 Ağustos 2005 15:09 tarihinde demiş ki:
Bi kere daha yazmıştım bi daha yazayım. Seçeneklere geliyoruz msnde oradan gizlilik war ona tıklıyoruz. sağdaki liste sizi görenler soldaki liste sizi engelleyenler. Bakmak istediğiniz kişinin mailine sağ tıklıyoruz eğer sil yazısı warsa sizi blocklamış, eğer yoksa (yani silikse) sizi engellememiş silmemiştir. Bunun doğrulugu kesindir

DOğruluğu kesin değil tamamen saçmadır birşey bilmeden söylenen bir sözdür kim demişse öğrensinde gelsin.

Sil varsa msn'inden silmiştir. Blockladığını anlayamazsınız. Silip blocklamış olabilir yada blocklamadan silmiş olabilir. Sil çıkmıyorsa yine blocklamış ama silmemiş olabilir.[signature][hline]Hayat Sizi Değiştirmesin
Siz Hayatı Değiştirin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...