Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

403 - Forbidden

LeBaaL

Öne çıkan mesajlar

web sitesinde hic bir sorun yokken birden şu hatayi verdi.Hostcu herhangi bir izinle oynamadi sorun bende.. :D fekat kit bilgimle yapamadim ve patiye kostum

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.33 Server at xxx[no reklam] Port 80

error log da ise bunu goruyorum ;

[Tue Aug 23 17:40:21 2005] [crit] [client xx.yy.zz.rrr] (13)Permission denied: /home/vioxgen/public_html/.htaccess pcfg_openfile: unable to check htaccess file, ensure it is readable

yardimci olursaniz sevinirim.Şimdiden tşkler.

Dip Not: Sorun bende degil hic kimse giremiyor.Ayrica panelden dosya yonetiminden baktigimda .htaccess in olmadigini gordum.Işletim sistemi Linux.[signature][hline]ivy, 20 Ağustos 2005 01:54 tarihinde demiş ki:
baya bı sap yuttum ondan korkuyorum ıste..
Sosyal ağlarda paylaş

ftp den klasörün izinlerini kaldırmışsındır kontrol et[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Geyyik
[Bu imza zgrw tarafından 18 January 2004 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

erişim izinleri sadece klasörler için geçerli değil dosyalar içinde geçerlidir. ulaşamadıklarından birinr bakıver. görünmewsi için 644 olması yeterli.[signature][hline]Selçuk Erdem'den önce de zopik'tim ben...
Fikir Yurdu - Siyasi Ağırlıklı Fikir ve Düşünce Forumu | Beyaz Sayfa - Uyuşturucu Karşıtı Site
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...