Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonunda Husky'im oldu :) :)

Koex

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
hayırlı olsun. fotoğraflarını koyabilmen için hosting veya bir web alanı olman lazım. paticik'te arat bu tip konuda açılan topicler var. kurtların kokması doğal birşey. buna alışman lazım. eğer alışamam diyorsan tüylerinin dökülmesi ve kokuyu önleyen köpükler satılıyor. köpükleri kullanarak bunların önüne geçebilirsin. birde tüyleri dert olabilir. günlük olarka taramayı sakın unutma.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ah okuma hatası yapmışım. pardon :)
fakat koku sorunuda ileride başını alıp gidecek. büyüdükçe artacak, bilgin olsun. alışıp merak etme. başlarda biraz korkması doğal.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
üşüyüp hastalanacaklarını hiç sanmam. hayvanlar soğukların hayvanı. fakat tüyleri nedeni ile suyu çok sevdikleri söylenemez. yüz,kulak ve burun bölgesine dikkat ederek ılık su ile yıkayıp, kurutma makinası veya havlu ile kurulaman iyi olabilir. yanlız çok dikkatli yıka ve suyu sevdirmeye çalış.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
Sosyal ağlarda paylaş

haha ewt kamera acısından öyle gözüküo..
ilk foto daha güzel bence..gözleri fln harika cıkmıs..
kıymetini bil cok tatlı :)
edit:bu arada kaç aylık?
[signature][hline]Fistan, 22 Ocak 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
neye inanmadıgınızı anlamadım ben. neye inanmadınız?

[Bu mesaj wook tarafından 02 Temmuz 2005 18:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 02 Temmuz 2005 18:56 tarihinde demiş ki:
abi delircem
bu kadar sirin bir hayvan yok
ama
1)alsam azla her gun gezdirebilirim diye soz veremiyoum
2)ufacık balkonda evde sıkıntıdan gebercek hayvan

o yuzdena cıyorum alamıyorum
ama bole azcıkda bahcesi olan bi evim osla direk alırım

Bende öle diyodum ama gercekten tam bir teras bahçe köpeği $uan terasta besliyorum , biraz büysün annemlerin gözüne girsin eve alicam teras baya geni$ gölgede serin serin touruyor manzara desen bütün ankara ayanin altinda[signature][hline]Dünya bigündür , Oda Bugündür .

Liaren ...
Sosyal ağlarda paylaş

yaa evet. insan öyle istiyor.Bizde teriyer almıştık.Annemin 2 . eşinin SALAK kızkardeşi 3 aylıkken bumbuz denize soktu hadi onu geçtik... Oradaki bumbuz duş kabinlerinde yıkadı hayvanı hayvan allak bullak oldu.1 ay yaşadı acılar içinde... sabah kalktım yatağımın dibinde can vermiş... Ciğerlerine su kaçmıştı Baya üzülmüştüm ya. :<

[Bu mesaj Erutan tarafından 02 Temmuz 2005 19:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...