Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyundaki buglar(usko)

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

Şimdi herkes Cus toplayıp wizardlarla anvilin başına gidermiş ya tutarsa diye :P

O görüntü olarakta olabilir bak. Bug ama nasıl bug anlamadım :D[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Eski Solufain'im ben belki tanıyan çıkarsa diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

yok doğru sölüyom,paticikteki KO forumlarında upgrade yöntemleri die bi sürü topic var onları okuyodum,adamın teki belli bi kombinasyon vermiş,+1 den +7 ye kadar upgrade yaparken scrolların hangi kutucuklara konması gerekli diye,onu bi deniyim denim cart die +5 oldu valla(gerçi adam nus basın demiş o ayrı)[signature][hline]from exile...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dark_Soul, 20 Ağustos 2005 23:21 tarihinde demiş ki:
yok doğru sölüyom,paticikteki KO forumlarında upgrade yöntemleri die bi sürü topic var onları okuyodum,adamın teki belli bi kombinasyon vermiş,+1 den +7 ye kadar upgrade yaparken scrolların hangi kutucuklara konması gerekli diye,onu bi deniyim denim cart die +5 oldu valla(gerçi adam nus basın demiş o ayrı)

1-9-2-6 yöntemi tamamen palavradır. Yaklaşık 50 wizardla denenmiş ve normalden farklı hiç bişi olmamıştır. :)

1 den 6 ya kadar bu güne kadar tutarlı tek 1 legal yöntem bulamadım, tamamen şans. Ama +6 dan +7'e item kırma yöntemi baya işe yarıyor (%50 gibi)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yok doğru sölüyom,paticikteki KO forumlarında upgrade yöntemleri die bi sürü topic var onları okuyodum,adamın teki belli bi kombinasyon vermiş,+1 den +7 ye kadar upgrade yaparken scrolların hangi kutucuklara konması gerekli diye,onu bi deniyim denim cart die +5 oldu valla(gerçi adam nus basın demiş o ayrı)

Ben Mirage dagger up etmek icin priest full plate kırmaya calısırken cus la +5 oldu kafayı sıyırdım..
Sonra nus bastım patladı rahatladım :D[signature][hline]Nick: MurdeR_DecaY
LeveL: 52
Class: El Murat Assassin
Np: 2xx lerde :)
Clan: EAgLEs
Server : Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo_Angel, 21 Ağustos 2005 17:45 tarihinde demiş ki:
k.e de 10 k ya satılan up. scrollarıyla +7 yaptım 100 kya satılanlada +8 yaptım sanırım gerçekten şans önceden busla +6 yapamıyodum :D

omg_? 10klık sscrool cus oluyo bunla nasıl +7yaptın_?ki nuslada +8yapmışın hayret ettim nasılkine..._?↕↓[signature][hline]Stafla adam doğrarım.....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MurdeR_DecaY, 21 Ağustos 2005 17:36 tarihinde demiş ki:
said:

Ben Mirage dagger up etmek icin priest full plate kırmaya calısırken cus la +5 oldu kafayı sıyırdım..
Sonra nus bastım patladı rahatladım :D

:lol: muhteşemsin :D yemin ediom gülmekten karnıma sancı girdi :D
[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 52xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 23 Ağustos 2005 16:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...