Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sorular sorular :)))

pisikopat_5

Öne çıkan mesajlar

1-Direk pelerin alınan yere gidip pelerin alcam ben dersen senden brain key ister.
2-Onu tam bilmiyorum ama pelerin alabilmek için G3 yani clanın 144k np sahibi olması lazım.
3-Kristal ilk kırlıldığında np gelmiyor.Yeniden çıktıktan bir süre sonra her belessde(dönüp ışıldadığı zaman)np veriyor yakınındakilere.Breth de ilk 2 blessde 200 sonraki 4 blessde 100 er np alıyorsun.Diğer şehirlerde daha az np geliyor.
4-Bu soruya örnek olacağıma inanıyorum.Herkes yatarda np leechlemeye çalışırsa kristali nasıl kıracağız.Birileri dalıp 10 dk da kristal kırıcam diye 100 hp pot içicek ki diğerleri gelip rahat rahat yatabilsinler np leechlemek için.[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen dolanıyom yine breth de biri clan attı bi giriym bakem ortam nasıl dedim elemanlar lvl20 -30 arasıydı. Bi PM geldi '' Aga (bu laftan nefret ediyorum) pelerin almaya gidiyoz yardım eder misin?''.. canlarım benim 20 milyon toplamışlar hep para kasmışlar pelerin alcaz diye gecelerce uyuyamamışlar :( anlattım nası alınıcanı yıkıldılar .. bir ben ağlarım bi onlar ağlar.. Aydınlansınlar diye verdim buranın adresini..

''Kalp Gözü (bölüm 1)''[signature][hline]ViasuaL_TR
5x
Diez
Warrior Pro

Benimle partideylen soru sorma,geyik yapma,pm arma.. Sadece hareket eden herşeyi yoket..
Sosyal ağlarda paylaş

1- direk pelerin alınan yere gidip bir pelerin almaya kalksam ne olur ?
Cevap : Cevap olarak " git questi tamamla sonra gel " derler. görev içinde çok sağlam centaur benzeri bir yaratığı kesmen gerekiyor.
2- absy nin 20. katına 144k np sahibi olmadan gidip oldursek ne olur ?
Cevap : dungeonun 20. katına 144k np olmadan gidersen hiçbirşey olmuyor.
3-savasta kristali kırınca orda olanlara ne kdar np gelio
geçiniz.
4- bazı kısıler nden kristale sadece 1 atak yapmak uruna ıceri dalıyor ??
kristale bir atak yapmıyor onlar, direk gidip yatıyorlar kristalin altında. birileri gelip kırıyor nasıl olsa kristali diyerekten ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 23 Ağustos 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
ewt bende biliom 144k NP gerektını sadece
oyununun acıklarını arıyom :D

Bu kafayla bırak pelerini, kurdela bile alamazsın . Açık arayacağına gidip CZ de adam kessen daha verimli olur senin için.

Ps. Bazıları susunca daha yapıcı oluyor.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:69xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 23 Ağustos 2005 14:18 tarihinde demiş ki:
simdi pelerin almak için bir anahtar isteyecek dedin
town a para kasrsılıgı anlassak (250m mesela )
party baskanı ben olark kesssek cıkan sey bana
gelse bu sekilde knights ı actırmanın yanında
yine pelerin yeri itiraz edermi ?*

en azından dedım sey olurmu

Keye sahip kişi ne trade ile verebiliyor nede merchanta koyabiliyor o keyi.[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VisuaL_TR, 23 Ağustos 2005 14:44 tarihinde demiş ki:
20. kat keyini 30 m civarı bulabilirsin.. Yani gördüm de söylüyom ben gözlerimin yalancısıyım beyaz bişi böyle kımıl kımıl :D

Centaurdan düşen brain keyden bahsediyoduk biz :-)[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...