Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sorular Sorular Sorular___?

KoRn3RoTh

Öne çıkan mesajlar

daha önce 7231123 kez KE gelince die postlar açıldı ama bende bi tane açem dedim çünkü bu soruları soran olmadı bu soruların cvplarını bekliyorum düzgünce bilen yazsın bilmeyen konuyu patlatmasın lütfen...

1-KE gelince çarlar silinip tekrarmı kascaz.. (ki bu çok büyük bir işgence)
2-Yoksa ares/xgenon/diez/beramus gibi farklı bir servermı açılcak...
3-Yoksa itemler silinip lvlermi kalcak tekrarda itemmi kascaz.. (ki bu biraz saçma ama soranlar var arklardan...)
4- japkodaki gibi harpyden mirage ravendan elixir flnmı düşcek(yani item drop çokmu yüksek olcak o zmn piyasa düşük olur ve herkes her itemi alıp satabilir ucuza?..)

sorularım bu kdr ama başka sorular varsa buraya yazın hep beraber cvplayalım bilenler bilmeyenlere anlatsın,... cvpların lütfen doğruluk payları%90larda olsun bol kefeden sallamayalım nusla +7yaptım 15 saniyede harıunga kesebiliyom gibi cvplar olmasın...doğruluk payı yüksek olan şeyleri yazalım başka arkadaşları yanlış yönlendirmeyelim...

EDİT:imla hatalarını düzelttim...

[signature][hline]Stafla adam doğrarım.....

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 21 Ağustos 2005 19:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

low grade up scrollla +7 set yaptım
+7 wiz yaptım :)
boss spawn aralıkları farklı 1 günde 4-5 shaula ve lesath kestiq boss droplar çok ii gelio :D maşllah en kötü drop pendant

arkadaşlar nus ile +8 sb yaptı birisi çok şanslı cb :) ile takas yaptı :) işte süper olucak exp ler aynı kalsın isterim şahsen :D
bide lottory even diye bişi var abyss gibi wormlerden çokca düşüyo tüm yaratıklardan çıkıyor lotto adında bir item onu miraselt e girdiyosunuz abyss den daha ii[signature][hline]Server : Deimos / Ares
Clan : n00bz / :( yokki
Nick : NecrozaN / _NecrozaN_
Lvl : 3x / 5x (60 oluooo valla :D )
NP : pOq gibi :) / xxxx :D(denklem gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

UpGrade : Beleş 1m ile +7 wiz yapıyorum 10 tane yakıorum :)

Drop : Süper abyss dışında lottory event die bişide eklemişler rogue chitinler betasında şu an 1.5m den shoutdan yazıyo millet :)warrior chitin fln at çöpe
Harpy aoe den adamlar 18x mirage düşürmüş
valla bize 4x mirage geldi bi günde 2 riote kestiq mesela 2 bus çktı 2 sinden 2x elixir 2x shell war pads. sayamıyoru pendantların sayısını fln boss lar boş geçmio bide

[Bu mesaj TrTownUser tarafından 21 Ağustos 2005 23:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 21 Ağustos 2005 19:10 tarihinde demiş ki:
daha önce 7231123 kez KE gelince die postlar açıldı ama bende bi tane açem dedim çünkü bu soruları soran olmadı bu soruların cvplarını bekliyorum düzgünce bilen yazsın bilmeyen konuyu patlatmasın lütfen...

1-KE gelince çarlar silinip tekrarmı kascaz.. (ki bu çok büyük bir işgence)
2-Yoksa ares/xgenon/diez/beramus gibi farklı bir servermı açılcak...
3-Yoksa itemler silinip lvlermi kalcak tekrarda itemmi kascaz.. (ki bu biraz saçma ama soranlar var arklardan...)
4- japkodaki gibi harpyden mirage ravendan elixir flnmı düşcek(yani item drop çokmu yüksek olcak o zmn piyasa düşük olur ve herkes her itemi alıp satabilir ucuza?..)

sorularım bu kdr ama başka sorular varsa buraya yazın hep beraber cvplayalım bilenler bilmeyenlere anlatsın,... cvpların lütfen doğruluk payları%90larda olsun bol kefeden sallamayalım nusla +7yaptım 15 saniyede harıunga kesebiliyom gibi cvplar olmasın...doğruluk payı yüksek olan şeyleri yazalım başka arkadaşları yanlış yönlendirmeyelim...

EDİT:imla hatalarını düzelttim...

1. hayır, aynı charlar ile devam edecez
2. 1. soruya bak.
3. itemler ve lvl lar kalacak. database ler KE ye aktarılacak
4. bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

charlar silinmesin.. butun itemlar silinsin.. illegal itemler gitmis olsun.. scroll kullanmama ragmen (warrior) 1000 vuran adam war bana cz de (çicek bocek).. ustum shell + 300def scroll. dagger def te war.. 1000 vurulurmu lan ayip die bisi war. oha.. gunun bazi saatlerinde 61lvl la adam kesemiyorum cz de gel de delirme.. herkezin her tarafi yaniyo.. itemler silinsin.. xp kalsin.. herkez bastan item kassin.. full plate le baslasin herkez..[signature][hline]* Generic bir campaign:
-player: alıyorum yerden mızrağı atıcam çantaya
-Dm: yer kalmadı daha ne sokuşturuyorsun
-player: bağlıyorum işte mızrağı sırtıma
-Dm: neyle bağlıyorsun her yerin zırh!
-player: eeeeh yettin ama saplıyorum sırtıma ulan! 1d8 değil mi bu bok, aslanlar gibi hp var saplı kalsın öyle gezicem...
-Dm: ....
gurup kopar Dm sinir olmuştur ... grrrr
Sosyal ağlarda paylaş

bence tum malwarligimiz coinler dahil silinsin..[signature][hline]* Generic bir campaign:
-player: alıyorum yerden mızrağı atıcam çantaya
-Dm: yer kalmadı daha ne sokuşturuyorsun
-player: bağlıyorum işte mızrağı sırtıma
-Dm: neyle bağlıyorsun her yerin zırh!
-player: eeeeh yettin ama saplıyorum sırtıma ulan! 1d8 değil mi bu bok, aslanlar gibi hp var saplı kalsın öyle gezicem...
-Dm: ....
gurup kopar Dm sinir olmuştur ... grrrr
Sosyal ağlarda paylaş

Bence drop rate aynı kalabilir çünkü ke la birlikte bir çok yeni unique item geldiği için diğer itemlara olan rağbet düşebilir.

Bide bosslar boş çıkmıyo diyosunuz ama kesinlikle atrosslardan bişey çıkmıyo.Riotelerden çıkabiliyo 10 tane kestik birinden priest impact düştü daha sonra samma kestik shell pad düştü bana geldi :D ama sonra clandaki bi warriora verdim yani kısacası iyi bosslardan güzel şeyler çıkıyo ama atross matross hikaye...

[Bu mesaj Cobra226 tarafından 23 Ağustos 2005 13:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence usko bu kdr item bolluğu yaratmaz oyunun ne anlamı kalır.herkeste +8 shardlar +8 sheller yuh yani bunlar mantıksız deilmi japkoya dönerse ben oyunu bırakırım.adam bana 100k ya mirage dagger satmak için yalvarıyodu boyle bi rezillik olurmu.Usko mutlak kontrol eder bunu item piyasası uskonun önemli gelir kaynaklarından biri.charlar tabiki durucak o nasıl bir soru yanı sorulması bile mantıksız.yeni server acılırmı dersen acılır tabiki durmadan açıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...