Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne yapıcam :(( üff

Lord_Aurain

Öne çıkan mesajlar

41lvl rogue olmuşsun, şu anki lvl düzeyi ile eslantta güçlükle yer bulursun. Ben zamanında okçuydum, 61lvl olduktan sonra sin e döndüm. Ama şu bir gerçekki, 50lvl a kadar Kallugada SK'larda kastım. Hem çok rahat, hemde çok seri oluyorsun....[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

evet kalluga da çok seri ve rahat kasıoruz hem de 41 lvl hemen party girio hele okçuysa... ama orada çok yavaş artıo exp kesion kesion %1 gelio ... bi de ii bi bow almam lzm (iron bow) nerede para kasarım full dexer archer ım biri bi büyü atıo biri iki vuruo yatıom pek kasılmıo ayrıca archer la da ii yaratık kesesmion yakın dövüş hızlı mage alan la alıo archer yavaş yavaş(ayrıca alanın küçük olması archer ı klötüleştirio).... yardım plz....
Sosyal ağlarda paylaş

Harpy partisinde rogue iki işe yarar;

1- Swift vermek
2- Loot (Sandıkları toplamak)[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?

[Bu mesaj KaKsi tarafından 23 Ağustos 2005 11:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 23 Ağustos 2005 11:18 tarihinde demiş ki:
Harpy partisinde rogue iki işe yarar;

1- Swift vermek
2- Loot (Sandıkları toplamak)

Evet ve adamlar hala yüksek lvl ararlar. Bunun mantığını anlayamıyorum bende. Dalmıyor etmiyor :D[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Eski Solufain'im ben belki tanıyan çıkarsa diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

41lvl bir rogue harpy partisinde eğer ks falan gibi bir etken yoksa, 4 bilemedin 5 saatte 45 lvl falan olur ve tahmini her lurede yaklaşık %5-10 civarlarında(Tabiki lvl yükseldikçe düşer) bir exp. alır ve bu rogue benim gibi, altın bulmuşcasına sevindirik olum olduğu yerde zıp zıp zıplar :D[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...