Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aaa nicotine!

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
eheh

birde hazır sitede gezerken bi hatun gördüm aşık oldum gibi
http://sevgilim.com/hosbos/r.php?id=7a0e70db082556895

pof linke tıklayınca açmıyo sayfayı deiştirmekten baydım:P
[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net

[Bu mesaj DynamicK tarafından 28 Şubat 2003 19:34 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DynamicK tarafından 28 Şubat 2003 19:34 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DynamicK tarafından 28 Şubat 2003 19:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kadarda süper diil hatta süper bile değil çok embesil bi poz vermiş zaten lol.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Abi araya bişey sıkıştırdığı okadar belliki bide masum poz vermeye çalışmış hay allahım[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

http://sevgilim.com/hosbos/r.php?id=4b460167e7cb6b391

Abi öldüm ya her tarafını kapatmış sonra gelmiş buraya poz vermiş, bende kılıcımı kimlerin üzerinde kullansam diye düşünüyorum hay allahım[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DynamicK, 28 Şubat 2003 20:45 tarihinde demiş ki:
http://sevgilim.com/hosbos/r.php?id=fb948f0eac60dbf13
bu baya hoş ama ayakların maşallahı var
:)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net

ulan bu kızın tanıyorum geçen sene bizim dershanedeydi
bayaa da dikkatli baktım ilk bakılta dumur oldum
adı simge kadıköy kız lisesinde okuyor lise 3 de şu anda 86 lı[hline]Ahmetboy, şöylecene bir saçmalamış ki :
evet ben olgun biriyim
madem emalethde 13 yaşındaymış
eh işte arada 1 yaş fark var
işler süper olur baba ya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baaluo, 28 Şubat 2003 21:32 tarihinde demiş ki:
ilk hatunun göüsleri bence çok güzel
nesi warki praw[hline]hey meen kamon... vatizdı metır vit yu? ar yu engiri:? a vaçça layk tu now_ vatiz yor şekil? ortam mısın allah mısın? ters misin terso musun?

Abi piramid gibi sanki kalitesiz 3d grafiklerde olan kadınların göğüslerine benziyo lol[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

boşuna uğraş yaa kızın telefonunun silmişim...
aramız bayaa ii idi de ufak bir problem vardı

deniz harp okulunda okuyan bir sevgilisi vardı :)

bi de o kadar da güzel değil ben biliyorum :)[hline]Ahmetboy, şöylecene bir saçmalamış ki :
evet ben olgun biriyim
madem emalethde 13 yaşındaymış
eh işte arada 1 yaş fark var
işler süper olur baba ya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 28 Şubat 2003 21:37 tarihinde demiş ki:
said:
baaluo, 28 Şubat 2003 21:32 tarihinde demiş ki:
ilk hatunun göüsleri bence çok güzel
nesi warki praw[hline]hey meen kamon... vatizdı metır vit yu? ar yu engiri:? a vaçça layk tu now_ vatiz yor şekil? ortam mısın allah mısın? ters misin terso musun?

Abi piramid gibi sanki kalitesiz 3d grafiklerde olan kadınların göğüslerine benziyo lol[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

walla bana kalırsa müsait bi durumda parçalarsın gibi gelior[hline]hey meen kamon... vatizdı metır vit yu? ar yu engiri:? a vaçça layk tu now_ vatiz yor şekil? ortam mısın allah mısın? ters misin terso musun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...