Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dedicated hosting hakkında - konudan anlayanlar baksın lütfen.

tAKA

Öne çıkan mesajlar

Birkac sorum olacak sadece konuda gercekten bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim

1. hangi ülkenin / ülkelerin baglantisi türkiyeye en az pingleri verir almanya diye biliyorum ben.
2. bu ülkelerde bildiginiz dedicated hizmeti veren sirketler varmı?

3. onun dısında herkes bildigi yabancı dedicated hizmeti veren sirketleri yazarsa sevinirim, yerlileri bosuna yazmayin ulkemizde 1mbitin 300$ uzeri bir fiyatı oldugunu dusunursek luzum yok kalsin,[signature][hline]caddepiyasa.com
Sosyal ağlarda paylaş

hmm ev1servers da ping sorunlari oluyordu diye hatirliyorum hizmet guzelde baglantininda turkiyeye gercekten iyi ping vermesi lazim mutlaka 100 den az iyi dedigim
ha birde uygun fiyata yuksek bandwidth gerekli, yurtdisinda genellikle yuksek verilir zaten uygun dedigim max 250$ gibi [signature][hline]caddepiyasa.com

[Bu mesaj tAKA tarafından 04 Temmuz 2005 17:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

100 den az alamassın.. Bir de hangi hatla o pingi istediğinde önemli tabi.

Ama şunu söyliyim pakistandan rusyaya hollandadan fransaya kadar bir çok yerde dedicated sunucum oldu. Yaklaşık 10 ülke olmuştur saymadım ama..

Dediğim gibi en iyi hattı fransa hollanda yunanistandan aldım..

Ama en iyi hizmetide amerikadan aldım..

Diğer çoğu yerde mesela kredi kartı provizyon vermeyince tak sunucunu kesiyolar. Öyle paragözler . Bütün işlerim gitti aksi, hey hey hey taksi oluyon bi anda..

Yani diğer ülkelerde alırken ödemeleri geciktirmemeye dikkat edersen bi sorun olmuyo..

Ha bide makinen göçerse amerikada 1-2 saat içinde tekrar up ediyorlar. Hatta hiç ekstra ücret istemediler en vahim sorunda bile..

Ama diğer ülkelerde hem ekstra para istiyolar hemde 1-2 gün sunucun down oluyo. O kötü..

Şimdilik diceklerim bu kadar..[signature][hline]King Kong gelsede dans etse..
Nostalji Mp3 : Tanita Tikaram - Twist In My Sobriety | arşiv********
Sosyal ağlarda paylaş

Yunanlılara kıllığın var galiba :). Korkma megali idea kapsamında seninde sunucnu hacı yapmazlar :)

Konuya gelirsek www.leaseweb.com hollanda da ikamet ediyor. Oldukça ucuz.

Diğer ülkelerdekini veremem confidential.. veremiyorum..

Ama hollandadakini günlerce sordum soruşturdum nette. Şu an 2 sunucu toplam 30 mbit hat kullanıyorum, bir kez ödemede ki aksaklık dışında sunucuyu kapatmaları haricinde bişi yaşamadım..[signature][hline]King Kong gelsede dans etse..
Nostalji Mp3 : Tanita Tikaram - Twist In My Sobriety | arşiv********

[Bu mesaj MartinLGore tarafından 04 Temmuz 2005 18:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
italya-fransa-ingiltere hattindan en iyi pingi alirsin
almanya icin de gecerli fakat fransa-ingiltere kadar iyi degil.
ingiltereden ben 90 ping aliyorum(193.252.123.33)
iskandinav ulkelerini dusunme bile,rezalet ping alirsin.
uzak doguyu saymiyorum zaten,amerika uzerinden mi gidiyor nedir,pek bi yavas.[signature][hline]"A mind stretched by a new idea never goes back to its original dimensions."
Sosyal ağlarda paylaş

yaw birsey soracam yurt disinda iyi ping almak icin iyi hat gerek aynisi trde gecerli ekonomik olarak da daha yuksek bir para vermen gerek ornek ozel hat 2mbitlik hat almanyada 150 avro dur bu parayi verdikten sonra neden turk telekomdan kendine hat almiorsun uzerine 50 - 100 ytl daha katarak ?[signature][hline]Working on Runuo save project;
Working on Runui playertile project;

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...