Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okullar açılıyoooooooo

smerten

Öne çıkan mesajlar

walla orta 3 yani 8. sinif dedigin olay en zewkli sinifti benim 14. senesine girdigim ilk ve orta ogretim hayatimda...

orta 3teki sinifim bi daha olsun en bastan baslar tekrar bitiririm orta ve lise hayatimi yani oyle diim[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 04 September 2003 16:59 tarihinde demiş ki:
biz doğal oalrak anlamadık anlatırsanız bahtiyar olcaz[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

eheh dimın senınde yok mu bı kopya anın? eehh senın kı daha cok hezımet bea? :) eheh kopya anıları bende galıba sınıftakı.. :)[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

ne doru sölemiş star adam arkadaşımız demi açılsın okul da biz de biraz kopya çekelim çapkınlık yapalım

yazan: bir dost
siz bu dostu tranırsınız belki
ama lütfen okulda yaymıyın yaaw
herkesle de kopya çekilmio ki hele de bütün sınav beraber yazılmıo yeni sezonnda herkes formda olsun plz :))

;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blademaster, 06 September 2003 00:55 tarihinde demiş ki:
ne doru sölemiş star adam arkadaşımız demi açılsın okul da biz de biraz kopya çekelim çapkınlık yapalım

yazan: bir dost
siz bu dostu tranırsınız belki
ama lütfen okulda yaymıyın yaaw
herkesle de kopya çekilmio ki hele de bütün sınav beraber yazılmıo yeni sezonnda herkes formda olsun plz :))

;)

oyle mı? patu? tmm solemyeız hocalara sınıfca kopya cektıgınızı..:P[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...