Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İtalyan Konsolosluğu vize vermedi!!!!!!!!

White_Rakkad

Öne çıkan mesajlar

lol , siz bi de almanyaya vize almayi deneyin. Millet konsolosluk onunde yataklar falan getirmis orda yatiyorlar sira kapmak icin. Vize verirken de paran varmi yokmu bakiyorlar, ben mesela dedemin tapularini falan goturmustum, baska turlu vermezler. Bi de basvurumdan 1.5 ay sonra cevap geldi cunku o belgelerin hepsi ankaraya gidiyor orda onaylanip geri geliyor ( izmirdeydim ). O yuzden hafife almayin bu isi, hele ucak bileti falan kesinlikle almayin onceden.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten 1 aydan kısa kalacaksan al schengeni.ne ugrasıyorsun ki.zaten kimse seni yolda cevirip pasaport sormaz oralarda basını belaya sokmazsan.zaten yazın italya turist dolu onune gelene pasp. bakamazlar.

yunanistan kons. 2 gunde veriyordu gecen sene 50 $ a yakın veriyodun.[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tsubasa, 30 June 2003 22:35 tarihinde demiş ki:
hakkaten 1 aydan kısa kalacaksan al schengeni.ne ugrasıyorsun ki.zaten kimse seni yolda cevirip pasaport sormaz oralarda basını belaya sokmazsan.zaten yazın italya turist dolu onune gelene pasp. bakamazlar.

yunanistan kons. 2 gunde veriyordu gecen sene 50 $ a yakın veriyodun.[hline]Est solarus oth mithas

???????[hline].:Liceo Italiano:.
Msn Messenger:[email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
GEMINIhacked, 01 July 2003 11:29 tarihinde demiş ki:
Uçak biletini önceden alanlarla ilgili söylenen sözlere cevaben yazıyorum; vize başvurusunda gidiş-dönüş uçak biletini de görmek istiyorlar, ama vize alırsın diye bir garanti yok.

ağzına sağlık ben hep sölicem unutuyorum[hline].:Liceo Italiano:.
Msn Messenger:[email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Uçak bileti rezervasyonu ve kalacak yer rezervasyonu şart. Ayrıca konsolosluk yetkililerin neredeyse %90 ı kendini bişi sanır ve elinden geldiğince kötü davranır. Güvenlik görevlisi italyandan fazla italyandır mesela. Kendi memleketini hor gören bir grup insan müsvettesi oldukları kabul etmek en doğrusu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ahmuriel, 11 July 2003 23:17 tarihinde demiş ki:
İtalyanlar belli bir meblanın üstündeki banka hesabı cüzdanını gördüğü anda vizeyi veriyo diye biliyorum. Hurafe olabilir başkasının yalancısıyım ama yapar bu italyanlar bilirim :P[hline]I take the path less traveled.

onu roma,milano caddelerinde cuzdanini kabarik gorunce yavasca yaklasip alip goturmek seklinde yapiyorlar.[hline]blinded by fear of life
Sosyal ağlarda paylaş

ben gittim alman konsolosluğuna (ama tipim gavur gibidir :P) neyse verdiler bana ama yaz okulu için.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...