Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ko da arayüz (siknler) değişebiliyormu yada hiç çalışma yapıldımı?

Fatihin_Fedaisi

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar benim öğrenmek istediğim bu oyunun arayüzü hep aynımı yani sikiler değişebilirmi mesela tomb raieder oynarken laranın kıyafetlerini patchlerle değiştirebiliyorduk yada tamemen elbisesiz yapıyorduk sonra sanırım csde başlamıştı önce rehinelerin değiştirildiğini gördüm sonra silahlar sonrada oynadığımız adamlar en sonda harita görüntüleri değişiyordu aynısı koda mümkünmü mesela düşünsenizie hatun charınız var chitin giyidireceksiniz ama chitin dosyası bikini olsa mesela yada üstünü soyduğunda anadan üryan olsa nebileyim mesela erkek mage charımız elinde çiçek :) meşhur erkeğin sayısı işlemiyle ve eylemiyle nova atsa yadi warior charımız elinde çiçeği ile milletin kafasına vursa +8 de prıl prıl parlasa aynı şey silah satışlarında da olsa pembeli siyahlı çiçekleri satabilsek :D yada trolü isterik geçiren bir manken gibi görebilsek veronicalar daha çekici olsa böyle birşeyler varmı hiç araştıran oldumu?

NOT : Forumdaki sansürden çiçek demek istedim neyi ima ettiğim umarım anlaşılmıştır? :D :D :D

[Bu mesaj Fatihin_Fedaisi tarafından 22 Ağustos 2005 01:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baelithilie, 22 Ağustos 2005 01:42 tarihinde demiş ki:
oyunda zaten az olan RP ruhunu katletmek için ideal bi yol olurdu dediklerin...ayrıca o ekranda çıplak priest görsen ne görmesen ne? çavuşu mu tokatlıycan oyun oynarken?

Belkide yada warior charım elinde çiçeği birinin kafasına vururken görmek fena olmazdı yada uyuz olduğum birine siyah zenci staffı vermek hoş olurdu sonrada "çiçeği nasıl verdim ama sana" derdim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...