Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Niye izin verilmezki netden alisverise

Selamon

Öne çıkan mesajlar

Ya bu ebeveyinler niye netten alışverişe ultra karşı. Yahu kendi kredi kartımla almama bile izin vermiyor ayıptır yahu. Netde alışverişin güvenliliği hakkında birşeyler yazsanızda ibret die okutsam.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

hehe pek de haksız sayılmazlar.

babam kredi kartıyla netten tek bir alışveriş yaptı. hepsiburadadan cep telefonu aldı, aradan bi kaç ay geçtikten sonra şaka gibi bi ekstre geldi. hepsi de netten yapılmış abartı harcamalar.

güvenlik falan hikaye.

[Bu mesaj Zed tarafından 11 July 2003 23:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kitap,dvd falan getirtiyorum, hic sorun cikmadi. ama ailemi ikna etmek basta zor olmustu. Ilk siparisin guvenle eline ulassin bir daha bisiy demezler.

ama bir de ebeveynlerinin parasini kullaniyor oldugun gercegini dusunursek bilmedikleri birseye yuklu para harcamak istemeyeceklerdir. ucuz birseyler al ilk olarak iyisimi yada para kazanmayi bekle.[hline]blinded by fear of life

[Bu mesaj Dojorel tarafından 11 July 2003 23:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla ne yalan söyliim ben de cesaret edemiyorum netten alışverişe. gidip alabileceğim bişise alıyorum elden. diilse bile kesinlikle ulaşabileceğim bi yere gelmeyeceğine emin olmadan bulaşmıyorum...

okuldan dolayı bi süre uğraştım bu güvenlik mevzularıyla, %100 güvenli gibi bi site yok %50 güvenlikli bile diil sitelerin çoğu. 3-5 numara öğrenmiş 2. sınıf bi hacker çok rahat yönlendirebilir kendi istediği yere sizi...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

Bizimkiler bırakın alışverişi , bilgisayarı oyun aracı olarak görüyorlar. Bilgisayar karşısında geçirdiğim saatleri de boşu boşuna harcanmış saatler olarak görüyorlar.

Babam ise internet mevzuu açıldığı zaman
"Ben biliyom internnette neler olduğunu - Açık sitelerden bahsediyo - Bak görmiim!" gibi laflar...

Bu konuda nerdeyse bütün Türkiye böle...

Bilgisayarın gücünü bilmiyorlar.

SAYGILAR[hline]VATAN SAĞOLSUN!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HalbadaR, 11 July 2003 23:59 tarihinde demiş ki:
Bizimkiler bırakın alışverişi , bilgisayarı oyun aracı olarak görüyorlar. Bilgisayar karşısında geçirdiğim saatleri de boşu boşuna harcanmış saatler olarak görüyorlar.

Babam ise internet mevzuu açıldığı zaman
"Ben biliyom internnette neler olduğunu - Açık sitelerden bahsediyo - Bak görmiim!" gibi laflar...

Bu konuda nerdeyse bütün Türkiye böle...

Bilgisayarın gücünü bilmiyorlar.

SAYGILAR[hline]VATAN SAĞOLSUN!

bizden önceki jenerasyonların çoğu öyle sanıyor... Oysa ki ben bilgisayarımdan gazete okuyorum bilgisayarımdan müzik dinliyorum, oyun oynuyor, arkadaşlarımla konuşarak sosyal oluyorum... Televizyon izliyorum, ödev ypaıyorum, bilgi ediniyorum, çoğu şeyi ucuza getiriyorum, film izliyorum, bilgisayarı kullanarak masturbasyon yapıyorum... bi yemek yiyemiyorum bi boşaltım sağlayamıyorum yoksa devamı oluyo :)[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...