Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Piercing Yaptırılacak Yer Aranıyor?/ist

Alexi_Septimus

Öne çıkan mesajlar

Ha ayrıca Kılabırdı,Metalciydi hiç birinden değilim ama yok metalde dinlerim rockda herşeyi dinlerim ama etiketlenmekten hoşlanmam Rakçı Kılabır Metalci Satanis pöh.Şimdi birde onu taktırınca "Kesin satanis!" "Kesin metalci!" falan diye düşünürler ama what the hell.Ben yinede deldireceğim çünkü Kendim İçin deldiriyorum...[hline]Alexi Septimus , Necromancers
[=o=]Alexi_Septimus [bf1942]clan
Cold as Corpse.

[ quote ]kalima, 06 Mart 2003 16:29 tarihinde demiş ki:
Guilde vermeniz lazım[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 17 April 2003 00:04 tarihinde demiş ki:
biri kendisini deldirince mi daha fazla memnun olur kendisinden yoksa daha iyi görününce mi?

amaç daha iyi görünmek değilse başka bir nedeni vardır demektir bunun di mi? onu merak ediyorum ben de.

Ben kendimin piercing ile daha iyi duracağını düşündüm olay bende başlıyıp bende başlıyor yani peki bunun karizmayla bir alakası olabilir mi?Evet olabilir ama ben bu amaçla yaptırmıyorum "Karı hüptleticem sonra gümleticem.Ortamlara akıcam vs" gibi emellerim yok benim.[hline]Alexi Septimus , Necromancers
Cold as Corpse.

Sosyal ağlarda paylaş

Ha ayrıca ben tutup iyi görüncek diye penisimi,testislerimi falan deldirmem kaş yüzümde gözüküyor zaten bu fikir aynada sabah kendime bakarken geldi.Ayrıca evet evdede takıcağım.

Basın toplantısına çevirdin ya olayı grundge helal olsun sana...[hline]Alexi Septimus , Necromancers
Cold as Corpse.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...