Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Piercing Yaptırılacak Yer Aranıyor?/ist

Alexi_Septimus

Öne çıkan mesajlar

Eh slay de öyle dedi.Karizma görünmek değil olay ben epeydir planlıyordum.Aha bu arada piercing ve dövme işinde "ama pahalı bunu 15 milyona yapan yer var" gibi cümleler kullanmayın çok şey oluyor.

Ben şunlara uyuz kapıyorum :
-Olm bu aralar çok moda karılar hemen geliyor.
Bu tipi sakatlayın.
-Ne ortamlara akılır var ya bunla?
Bunu linç edin.
-Olm yaptırırken acır mı bu?
Deldirme deyiverin =).

Bonepart ayrıca titanyumlar ötmüyor =).[hline]Alexi Septimus , Necromancers
[=o=]Alexi_Septimus [bf1942]clan
Cold as Corpse.

[ quote ]kalima, 06 Mart 2003 16:29 tarihinde demiş ki:
Guilde vermeniz lazım[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 16 April 2003 01:22 tarihinde demiş ki:
...Karizma görünmek değil olay ben epeydir planlıyordum...

hmm...
rituel bi olayı mı var yani?
kötü ruhlardan koruduğuna mı inanıyosun?
yoksa aile gelenekleriniz mi böyle ön görüyo?
ya da işe girceksin piercingsiz almıyolar?
nedir?[hline]The road remains wide open while your dreams are alive.
Only fear can block the way. -"Iron-Tail" Fratley
Sosyal ağlarda paylaş

illa belli sebeplere mi dayanmalı?
Hoşuna gidiyo demekki
alla alla bu da ilginç ya
Size ne adam yaptırcaksa?
Bi cevabın yoksa hesap sormaya neden mesaj atarsın ki?

Vagon var dedikleri gibi bakırkoy de
ama pahalı sanırım
Başka pek görmedim ben
Dil'e yaptırmanı tavsitye etmem ilk 1-2 hafta dilin şiş gezersin
Kaş olayı fena değil ama asker de problem olur diyolar.. (Cahil insanların "anaaa güpe dakiye lan bu.. hipnaya bagh laan" mantığı) en güzeli çene.. ama baya acıtır gibi geliyo bana[hline]ERKEKLIGI TUTTUGU TAKIMIN RENGINE BAĞLAYAN ADAM BIRAK ERKEGI, TRAVESTI BILE DEGILDIR.
Sosyal ağlarda paylaş

Deldirtmeyin abi ya biyerinizi çok birşey takmak istiyosanız küpe takın piercing nedir.Bence iğrenç[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
OwO

>Silphatos Iceheart - Locus@NBL
>Grynn Iceheart - Ethernass
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

[b]FORZA BEŞİKTAŞ

~BJK Koleji Mezunlar Derneği Üyesi~
Sosyal ağlarda paylaş

size mi sorcak ya?
Asıl sen delirtme
Hay allahım
Bu Spor bölümü iğrenç bi ortama çevirmeye başladı burayı.
Senin fikrini soran mı oldu? Sizce yaptıram nasıl olur falan diye bi soru görmüyorum orda. Adam mekan sormuş
Her foruma atlamayın ya[hline]ERKEKLIGI TUTTUGU TAKIMIN RENGINE BAĞLAYAN ADAM BIRAK ERKEGI, TRAVESTI BILE DEGILDIR.
Sosyal ağlarda paylaş

benim cevabım biraz yanlış anlaşılmış savunmaya geçiyorum:P

arakdaş karizma için yaptırmıyorum demiş. ben de sordum karizma/ego/dış görünüş ve benzeri sebeplerle yapmıyosan niye yapıyosun?

"sırf kendimi deldirmek hoşuma gidiyo ondan yapıyorum" derse eywallah der çekilirim tabi...[hline]The road remains wide open while your dreams are alive.
Sosyal ağlarda paylaş

biri kendisini deldirince mi daha fazla memnun olur kendisinden yoksa daha iyi görününce mi?

amaç daha iyi görünmek değilse başka bir nedeni vardır demektir bunun di mi? onu merak ediyorum ben de.[hline]The road remains wide open while your dreams are alive.
Sosyal ağlarda paylaş

yapma allaaşkına.
karizma insanlar üzerinde bıraktığımız etki olduğuna göre ve bu arkadaşlar karizma için yapmadığına göre sadece kendisi için mi yapıyo yani?
bi allaan kulu piercing takmasaydı şimdi çıkıp sağını solunu deldirir miydi bu arkadaşlar?
ya da evde otururken takıcak mı o metalleri?
kimseye göster micek mi?[hline]The road remains wide open while your dreams are alive.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 15 April 2003 23:59 tarihinde demiş ki:
abi sırf karizma goruniyim diye metal dedektorlerinden gecerken otceksem almıyım

said:
Alexi_Septimus, 16 April 2003 01:22 tarihinde demiş ki:
Eh slay de öyle dedi.Karizma görünmek değil olay

pekala bu iki cümleyi değerlendir sence hangi anlamda kullanılmışlar?[hline]The road remains wide open while your dreams are alive.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 17 April 2003 00:17 tarihinde demiş ki:
ehh arkadşaım sen beni anlamak istemiyosun ki. ben ne diyorum, adam tabi ki de hoş görünmek için yapıyo. AMA KARİZMA VE HOŞ GÖRÜNMEK AYNI ŞEYLER DEĞİL.

bu son cümleyi 20 25 defa okursan belki anlaşabiliriz.[hline]fighting for peace is like screwing for virginity

Şimdi sözlüksel anlamlarda fizban haklıda halk arasında karizma'nın kullanışı daha çok hoş görüntü bağbındadır size yakışan bir aksesuar yada giyim ile görüldüğünüzde günümüz gençleri baba karizma yapmışın yada wayy karizma artırmışız gibi yaklaşımlarla beğenilerini vurgulamaktalar.Hali ile bu kullanımın anlam olarak beni çok etkiledin artık üzerimde kontrolun daha fazla yada sözlerin daha etkili gibi bir manada olmadığı açık.

Gelelim piercing olayına delikanlı adam piercing takmaz racona ters.Ayrıca küpede takmaz oda patrona ters.[hline]Thief of Paticik

[Bu mesaj KARAMURAT tarafından 17 April 2003 00:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

fizban, silth abi ben hem tipsiz, hem anti karizmatik, hem kisa, hemde siskayim, bende de ne kupe ne piercing war, eger ilerde saclarim dokulur, kilo alip stocky bir yapiya ulasirsam, George gibi ayni anda hem seks yapip hem yemek yiyip hem de televizyon izleme sansim olur mu? Sizin kupe ve zekayla yapmaya calistiklarinizi ben froggy oyununu karsidan arsiya gecirirken yapabilir miyim? :P[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 17 April 2003 00:58 tarihinde demiş ki:
benim kupeyle yapmaya calistigim seyi,sen zekanla basarabilirsin..
bunu bana bi ara öğretirsen ömür boyu sadece senden alışveriş yaparım :)

ayrıyetten saçını uzatarak yapmaya çalıştığın şeyi zekanla yapabilirsin :)

geyiktir gücenme ehehe[hline]In the rays of the sun, I am longing for the darkness
Sosyal ağlarda paylaş

Ow uzamış gitmiş.Peki benim anlamadığım neden hesap sorduğunuz?
Geem çene altını bende düşünüyordumda Punk işi geldi bana biraz cretin çene altında 2 tane var herif zaten malum :).

Ya benim yaptırma amacım karı kız gelir vs falan değil.Veya bazıları gibi adrenalin boyutluda değil.Deldirmek istiyorum kaş benim kaşım vücut benim vücudum eee?Zaten 1 den fazla yaptırmam.Sadece 1 tane oda kaşıma.Yani ha kulağına küpe ha kaşıma piercing e tabi iz kalıcak vs ama aynı şey sonuçta sen küpesi olana soruyor musun neden diye?Peki sence bu sorunun cevabı ne olabilir? "Neden piercing yaptıyorsun?" Stress'e iyi geliyor kalıcı akupunktur mu diyeyim sana tatmin olmak için?Yok kardeşim ben soru amaçlı thread açayim millet hesap sorsun ne ya bu.

Cevap verenlerede ilgilenenlerede teşekkürler bu arada.[hline]Alexi Septimus , Necromancers
[=o=]Alexi_Septimus [bf1942]clan
Cold as Corpse.

[ quote ]kalima, 06 Mart 2003 16:29 tarihinde demiş ki:
Guilde vermeniz lazım[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...