Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uydudan kendi evinize bakın:)

Tyrande

Öne çıkan mesajlar

said:
taz, 20 Ağustos 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
ya ben google earth pro indirdim, bursaya geldim resmen şehrin ortasından geçen en işlek caddeyi dahi bulamadım. bir arkadaş nasa'nın programı var dedi onunla çok daha iyi görüldüğünden bahsetti. programın ismini falan bilen var mı?

earth den istanbulu ayrıntılı görüon..
hele amerika falan süper..[signature][hline]King Kong gelse de dans etse.. | nedanko...
Nostalji Mp3 : Ace Of Base - All That She Wants | arşiv***********
Sosyal ağlarda paylaş

free olanı bu,400$ verip orjinalini alabiliyorsunuz.Hatta orjinal google earth'ten cekilmis resimler var orda,resmen binalara kadar cok net gözüküyor.Ancak kimse 400$ veremeyecegi icin tam sürüm google earth programını 7 gün kullanma izni vermisler.Bi form var doldurdum bakalım ne olacak.Sizde deneyin derim 7 gün takılırsınız:)[signature][hline]doğar güneş ardından tepelerin,
elveda vakti geldi teletabilerin
Sosyal ağlarda paylaş

hadi herkes evinin koordinatlarını yazsın :D
ya da sık sık gittiği, sevdiği vs. yerlerin koordinatları da olur hade.

*!raptiye kutusunu çıkarır*
[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true

[Bu mesaj Mr_Hand tarafından 20 Ağustos 2005 23:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Google Earth Pro $400*

Google Earth Plus is an optional upgrade adding GPS device support, the ability to import spreadsheets, drawing tools and better printing.
For professional and commercial uses, Google Earth Pro is the ultimate research, presentation and collaboration tool for location information.

• Learn more • Buy | 7-day free trial
• Learn more[signature][hline]Tyrande walks on earth
:p
Sosyal ağlarda paylaş

amerikada binaların boyutuna kadar herşey 3d türkiyede istanbulda 2d ama kamerayı indirebiliosun tabi açı olarak :) ama ne işe yarıo bilinmez hehe.[signature][hline]Selmion, 06 Temmuz 2005 16:37 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar ben bi hata yaptım ve böhühü kötü film dl ettim...
Karsinizda Pipican,Fanus Hayati Yasayan octopus
[b]i have become comfortably numb.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...