Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hala mı ?

SirAnubis

Öne çıkan mesajlar

Arakdaşlar hala bu oyunu oynuyormusunuz . Gmler istediğini yapıyor kendi kafasına göre takılıyor .. Para için yapmıcakları şey yok , oyun için olan bugları ztn görüyoruz ... Burdadad her sn yeni bi item gösteriyor millet aa napmışlar, oha bu damı olur vs. tarzında . neden hala emek veriyorsunuz merak ettim ?[signature][hline]Anubis a.k.a b@p k3nk
[ quote ]Serhat Akın, 6 Kasım 2002 23:15 tarihinde demiş ki:
Taraftar 5 istedi 6 attık 10 istedi zaman yetmedi.[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beverly, 21 Ağustos 2005 10:35 tarihinde demiş ki:
trafik polisi de rüşvet yiyo , kimileri ceza ödemiyo diye trafiğe de çıkmayalım olmadı

bu örenkle arkadaşın bahsettiğinin ne alakası var,sen trafiğe
eğlenmek için mi çıkıyorsun yoksa ,bir yerden bir yere ulaşım için mi,yani zorunluluk olduğundan mı?hayır normal insalar araçları ulaşım vasıtası olrak kullanıyorda onun için dedim..
Bu arada ben de oynamıyorum artık ,bu kadar haksızlığa göz
yumarak oynamak karakter yapıma uymuyor benim maalesef..
Sosyal ağlarda paylaş

Yaptığınız dırdırın hesabı yok ama yeri geldimi çoğu kişi hakaret ediyo şimdi 3 yaş velet lafıyla susturmayamı çalıştın ne yaptın ?

Dk başı özel item veriyor gmler bna teklif geldi parayla karakter yapalım diye fln filan oynayın tabi zevk verioda haksızlıklara nasıl dayanıyorsunuz[signature][hline]Anubis a.k.a b@p k3nk
[ quote ]Serhat Akın, 6 Kasım 2002 23:15 tarihinde demiş ki:
Taraftar 5 istedi 6 attık 10 istedi zaman yetmedi.[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

Saygı duyarım, üst seviyede oyundan soğuduysan zaten oynamanın alemi yok, doğru kararı vermişsin.Ama başkalarının neden oynadığını sorgulaman gereksiz.İsteyen oynar yani etkileme şansımız pek bulunmuyor.Oyunun içinde hala binlerce adam dolu.İsteyen soğuyunca bırakır.[signature][hline]Dünya'nın en büyük menejerlik oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

ilk hack olayından ve bi sürü sahtekarlığı gördükten sonra bende bırakmayı düşündüm ama başka iş yok wallaİherşeyim bu oyun olmuştu bi ara ama artık kurtulmaya başladım 5 gündür girmiyorum 7 gün daha girrmiyecem 2 tane lvl 5x charım gitti areste ama şimdi cyperda açtım sucukekmek klanaıyla takılıyoa 7 gün sonra dönecem job:paper/ice :D
paperden ice mi olur demeyin ice daha çabuk kasıyoruz.parasızlıktan res yapmayayım diye paper oldumk zaten 60 ta flameye dönecem şimdi 36 yım: 1 hafta oyunda yokum :(
neyse acısını çıkartırız:anubiz abi sende haklısın ama oyun işte zevkli sen şimdi nerde kasıyon onu de bana :D:D
Sosyal ağlarda paylaş

3 yasında cocuk lafı falan, yakısmıyo..
demek istediğim hayatın her alanında her konuda yine binbir türlü haksızlık, adam kayırma, rüşvet , vs vs bi ton şey varken tamamen sanal ortamda gerçekleşen bi aktivitede olayları bu kadar ciddiye almak yanlış.
isteyen istediği emeği verir , oynar oynamaz . sonuçta bu bireysel bi zevktir masabaşı oynudur, hiçbirimizden bişey eksilmiyo ya da bu forumda senin benim gibi olan kimselerin cebine 5 kuruş girmez çıkmaz burdan. bu yüzden kimsenın oynyıp oynamama tercihini eleştiri durumunda diilsin demek istediğim bu..
tabi ki yapılan bunca haksızlık rahatsız edici ama sonuçta herkesin kendi özgür seçimi özgür kararı tamam ya da devam durumu
Sosyal ağlarda paylaş

yapılan haksızlıklar benide rahatsız ediyor fakat yeni başlamış olmama rağmen (yani daha kasıo olmama rağmen) yine de devam ediorum zati oyunun para kazanma yöntemi direk EDİT.. adamlar buffun yapamadıı skilleri fln scroll şeklinde satıp para kazanıyor bu sayede oyun bedava zaten.(RESMİ EDİT) yani yapacak bişi yok oynuoz bedava :D bizim cep delik...

Ayrıca biz türküz edit leri bile keseriz :D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

milyon tane online oyun var tamam sistem gayet güzel konun ama etrafta düzgün adam yok gider civciv kasarsın civciv bi senden üstündeki kıyafetleri istemediği kalır ne kadar yüzsüz para göz sahtekar varsa bu oyunda türklerin fazla olduğu yerden kaçarım:D b.ku çıkıyor işin[signature][hline]ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HaYaLeTR, 22 Ağustos 2005 09:53 tarihinde demiş ki:
milyon tane online oyun var tamam sistem gayet güzel konun ama etrafta düzgün adam yok gider civciv kasarsın civciv bi senden üstündeki kıyafetleri istemediği kalır ne kadar yüzsüz para göz sahtekar varsa bu oyunda türklerin fazla olduğu yerden kaçarım:D b.ku çıkıyor işin

Senden istemedi galiba kıyafetleri hayret. İyi bir taneye denk gelmişsin :D[signature][hline]Because you anger, your heart is in chaos, Because your heart is in chaos, your blade is dulled, You are to weak to defeat me!

Eski Solufain'im ben belki tanıyan çıkarsa diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

adam diyor tradeye sapkanı koy bakayım koyuyorum adam bakarken tradeye basıyor ki bende yanlışlıkla basarsam kapacak şapkayı party full olur küfür para isterler sanki birlikte para kastık ya arkadasla küfür sinir bozar bende bilgisayarımdan kaldırdım oyunu:D yabancı nick ile girecem:)[signature][hline]ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye ama niye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...