Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GG KO OWNED!!

megakill

Öne çıkan mesajlar

Bırakıyorum artık çünkü gercekten oynanamayacak kadar berbat durumda şu an Ko...Her türlü pislik almış başını yürümüş...Oyun bugüne kadar hiç olmadığı kadar çamura batmış durumda!
Ulan beramus'un b.oku çıkınca hemen cypher'a geçeyim dedim ,
hazır dupeye önlem alınmışken yeni server güzel olur diye düşündüm.İlk edit charların şokuyla sarsıldım (Bknz. Sobelt)
Daha sonra name change scroll-dupe derken , hadi ulan dedim bi kaç editi bir kac dupeyi kaldırırız ,devam edelim dedim dişimi sıktım.Ve son olarak merhcantta gördügüm +8 Dark Vane
son darbeyi vurdu..Ya isterseniz size yalvarayım ama gözünüzü seveyim açın gözlerinizi ve sizde bırakın şu oyunu,
Emeğe zamana Yazık! EN Azından Pre almayın arklar..Pre sayısında azalma olunca belki ciddi tedbirler alma yoluna gider KO....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
megakill, 20 Ağustos 2005 23:41 tarihinde demiş ki:
Bırakıyorum artık çünkü gercekten oynanamayacak kadar berbat durumda şu an Ko...Her türlü pislik almış başını yürümüş...Oyun bugüne kadar hiç olmadığı kadar çamura batmış durumda!
Ulan beramus'un b.oku çıkınca hemen cypher'a geçeyim dedim ,
hazır dupeye önlem alınmışken yeni server güzel olur diye düşündüm.İlk edit charların şokuyla sarsıldım (Bknz. Sobelt)
Daha sonra name change scroll-dupe derken , hadi ulan dedim bi kaç editi bir kac dupeyi kaldırırız ,devam edelim dedim dişimi sıktım.Ve son olarak merhcantta gördügüm +8 Dark Vane
son darbeyi vurdu..Ya isterseniz size yalvarayım ama gözünüzü seveyim açın gözlerinizi ve sizde bırakın şu oyunu,
Emeğe zamana Yazık! EN Azından Pre almayın arklar..Pre sayısında azalma olunca belki ciddi tedbirler alma yoluna gider KO....

günaydın arkadaşım. saatlerdir bunun kavgasını veriyorum ama anlatamıyorum. (anlamak istemiyorlar)
Sosyal ağlarda paylaş

sadece eğlence olsun diyorsan oynanabilir tabii ki ,ama işin içine biraz hırs katan tiplerden biri olduğum için bu kadar haksızlığa dayanamıyorum ben
Neyse sen şu imzandaki menejerlik oyunundan bahsetsene biraz
nasıl ,zevkli mi ? :) ,onu oynayalım bari bundan sonra,dupe var mı yoksa onda da :D
Sosyal ağlarda paylaş

Xigenon pardon ? sanırım uyuyorsun arkadaşım ben xigenon u bıraktım ve ben ora ile ilgilenen gm lerle diyalog içindeydim su anda K2 Office dışındakı hıc bır pc den gm ler gırıs yapamıyor sadece ofislerindeki pc lerden bu ofis e gelen yenı gm xigenon da item satıyor lvl veriyor xigenon da kac tane edit character var bılıyor musun +8 lerin cogu gm den ya da +8 scroll dan ama +8 scroll u dagıtan kısı $ karsılıgında yaptıgı ıcın su anda fazla yayılmadı lvl 65 characterlerin neredeyse hepsi edit benim lvl 64 characterime bu yuzden herkes edit bile dedi bilmeyenler yok lvl düşmüştür edit oldugu bılınmesın falan dıye eger sen xigenon da bunların olmadıgını dusunuyorsan iyi bir uyku hapı al ve iyice uyu....[signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
911, 21 Ağustos 2005 21:51 tarihinde demiş ki:
Xigenon pardon ? sanırım uyuyorsun arkadaşım ben xigenon u bıraktım ve ben ora ile ilgilenen gm lerle diyalog içindeydim su anda K2 Office dışındakı hıc bır pc den gm ler gırıs yapamıyor sadece ofislerindeki pc lerden bu ofis e gelen yenı gm xigenon da item satıyor lvl veriyor xigenon da kac tane edit character var bılıyor musun +8 lerin cogu gm den ya da +8 scroll dan ama +8 scroll u dagıtan kısı $ karsılıgında yaptıgı ıcın su anda fazla yayılmadı lvl 65 characterlerin neredeyse hepsi edit benim lvl 64 characterime bu yuzden herkes edit bile dedi bilmeyenler yok lvl düşmüştür edit oldugu bılınmesın falan dıye eger sen xigenon da bunların olmadıgını dusunuyorsan iyi bir uyku hapı al ve iyice uyu....

Bi oku ne yazdığımı,hileden hurdadan oyunu bırakıyorum diyorum,sen bana git uyu diyorsun,
okumadan Battal gibi girmeyin şu topiclere.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...