Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ÖNCÜLER ARANIYOR....

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

HasMez, Fatihkaraca gibi düzgün türkçe ve özgün fikirlere sahip kişilerden, bizi ve kendimizi temsil etmek ve bu öncülerin ortak görüşleri neticesinde meydana gelecek olan hem açıklama, hem oylama, hemde tepki niteliğindeki metini internete yayacak olan ve ortak görüş konusunda uyumlu kişiler aranmaktadır.

Tabi ki bu kişiler destek olmadan fikir ve düşünceleri onaylanmadan hiç bişi yapmamalılar. Cevap bekliorum. Boş durmamak lazım. Bazı şeyleri elde etmek için çalışmak lazım. Ben boş duranı, Ks, Dupe ve Lure yapan her türlü illegaliteyi uygulayan insan olarak düşünmeye başladım.[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
[Bu mesaj üzerinde fatihkaraca tarafından zırt pırt değiştirilmeye teşebbüs edilmiştir.. Sonunda yalama olmuştur. Dikiş tutmamaktadır. Arada bir gaz kaçırmaktadır. Ammawelakin taş gibin ayaktadır.]
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlısı olsun.!!!! umarım kısa zamanda yasanan bu tür illegal olayların azalması dileklerimle..

::..:: BAŞARILAR ::..:: [signature][hline]------------------------------------
Nation :EL Morad
Server :Beramus
NicK :Barbarians
CLaN :Unkown
Blade Master Warior
----------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

UP UP UP UP UP UP [signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle bu iltifatlarla beni onurlandırdıgın için çok teşekkürler kakşi. özelliklede bunları bol bol tartıştıgım birinden duymak cidden hoşuma gitti. ben öncü olabilecek sıfata sahip biri olduguma inanmıyorum ama her türlü platformda gereken her türlü destegimi veriyorum.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

UP[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

Up[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih Up bekliom konu için....

*!Yazıklar olsun burayı görmeden başka başlıklara gidene diye düşünmeye başlar*[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ban ortak görüşlerden oluşan güzel ve detaylı bir metin çıkarıp bunu bir site üzerinden yayınlayalım aynı zamanda destek amaçlı oylama sistemine koyalım diye düşünüyorum. Tabi bu metinin ingilizce versiyonu da şart.
Edit: Tabi mail yollarını da kullanmak ta etkili olur...
[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.

[Bu mesaj KaKsi tarafından 31 Mayıs 2005 14:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende her türlü desteği veririm. Türkçemin topic açılış yazısındaki insanlar kadar iyi olduğunu sanmıyorum. Fakat bana yetiyor diye umuyorum. Anlatım konusunda pek bir bilgim yok. Bu oyunda benden çok daha bilgili zeki ve üst seviyede olan abilerimiz, Ablalarımız ve şahıslar var. Onlardan duyduğum anlamlı gelen kelimeleri bende sarfedebilirim.

Fakat tasarım yönünden düzenlenecek olan sitede her türlü bilgiye sahibim ve her türlü desteğe hazırım.[signature][hline]LvL: 50 ye yakın :P
Char: Rogue - Archery
Ekipmanlar: İron Crossbow +7/70, Chitin Set:+6/10
yani anlıcanız bi pok diilim daa.

Sadece Üye Ol 25$ Kazan!
Sonunda işe yarar birşey yaptımya artık exp kaybetsemde gam yemem :)
Sosyal ağlarda paylaş

the_otherslaraın sitesine gerek yok lütefn benle irtibata geçin süper fikirlerim var oylama mail yolalrı aynı anda bütün dünyaya ulaşabiliriz artkadaşalr çok basit [email protected] lütfen irtibata geçin msn yoluyla[signature][hline]Msn+Resimlerim+Karala Birşeyler BEni Mutlu Et

Ormanlar Yakılıyor,Ozon Deliniyor,Irakta Binlerce İnsan Ölüyor,Galiba Biz Bu Dünyayı Hak Etmiyoruz...!!![иєтωσяк тєяяσяιzм]
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakma ama ne mail atabiliyorum ne de msn e ekleyebiliyorum bu adresi :)[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında GM torpili deil de, bizim kendi aramızda seçtiğimiz ver sıra ile sürekli online olabilecek bir iki tane Türk Güvenilir GM atansa pek sıkıntı kalmıyacağına inanıyorum. Bil hassa KS, Lure, Bad Words gibi durumla müdehalede etkin olacakları için... Geriye bi tek Dupeciler kalır. Anladığım kadarı ile de bu iş GM ile deil SYSAdmin ile olmakta...[signature][hline]Bir insanın nick'i neyse kendisi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

mantıklı aslında şöyle türk birligi kıvamında site yapıp orda uyulması gereken kuralları yayınlamak fln. hem bir girişim olur hem belki biraz akıllanır insanlar. sendika kıvamında haklıyı koruyan haksızı cezalandıran kıvamda birşeyler. keşke baştan yapsaymışız şu olayı.[signature][hline]Diez:
Kalgeldi
lvl 1x sin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...