Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türklerin sorumsuzluğu

artvinli08

Öne çıkan mesajlar

Bakın bende türküm adım coşkun ama bu oyunda türk olmaktan harbiden sıkıldım.Belkide diğer ülke vatandaşları da sıkıldı.Nerde bi ks nerde küfür varsa orda türkler var.Benim fikrim sizden destek olmanız.Türkleri yanlış tanıtıyoz n e olur biraz daha dikkatli olalım .oyun için kendimizi kaybetmeyelim.Sizinde fikirlerinizi bekliyorum......
Sosyal ağlarda paylaş

said:
artvinli08, 08 Ağustos 2005 15:42 tarihinde demiş ki:
abi bu konu bu kadar tartışıldıysa daha nie aynı şeyler oluyo onu anlamıyom valla.yeter ya ne bu oyuna girmek istemiyom valla

Birincisi oyundaki herkes buraya upramıyor hala bilmeyenler var burayı.ikinci olarakta oyunda ne yazıkki 8-15 gibi bir yaş aralığı var Türk olarak ks küfür ve benzeri olaylar genelde onların başının altından cıkıyor yada büyükler böyle söylüyor :-?[signature][hline]Uninstall KO!!!
bb
Sosyal ağlarda paylaş

aresde orc bp var adı ::RollBack:: tarzı bişi dun gece bıras konustuk en son abna nerelısın dedı bi an tereddut ettım ama soledım turk um dedım ınanmadı cıddı cıddı ınanmadı... sen turk olsan sacma sapan yazardın harfler okunmazdı yazdıkların anlasılmazdı fln dedı sorra da hem turk olsan kufur ederdın benı dolandırmaya calısrdın dedı cok sasırdım msn ı verıdm yaklasık 45 dk. ordan konustuk ben bole turlerınde olduğunuı bılmıodum hepsını aptal bılıodum dedı tyanıdfığım ve bılınen turklerı saydım hepsını tanıorum dedı hepsının turk olduğunu soledım ve sasırdı.
pekı dedı neden bole yapıoalr acıkladım aslında hepsı 8-15 yas arso cafe takımı dedım adam bı geldımı bı dah gelmıcekmıs gıbı goruo ve oyunu camur etmek için uğrasıo ...

sasıtdı ve benm uzerımden adam gıbı oynayan tum turklere tesekkur ettı o kdr sayıp sovduklerı ıçınde ozur dıledı...[signature][hline]Nick: _TRibula_
Server: Ares
Clan: ------
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

Bence sorun, büyük ölcüde oyunun paralı olmasıyla çözülür ancak. Parayı veren oynasın. WoW gibi, star wars gibi. O zaman spotlar bosalır Ks kalkar. Lagda biter. Parayı verecek kişilerde belli bir yas seviyesinde olacagında küfürde. hakarette son bulur. Yapsınlar oyunu paralı bakın bunlar kalıyormu. İşin özü bu. Bu sorunların büyük ölcüde yok oldugunu göreceksini[hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :62 (Paladin)
Irk :El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
istemihan, 08 Ağustos 2005 16:40 tarihinde demiş ki:
Bence sorun, büyük ölcüde oyunun paralı olmasıyla çözülür ancak. Parayı veren oynasın. WoW gibi, star wars gibi. O zaman spotlar bosalır Ks kalkar. Lagda biter. Parayı verecek kişilerde belli bir yas seviyesinde olacagında küfürde. hakarette son bulur. Yapsınlar oyunu paralı bakın bunlar kalıyormu. İşin özü bu. Bu sorunların büyük ölcüde yok oldugunu göreceksini

Mantıklı ama şu an premium service den para kazanıyorlar nede olsa paralı yapmayı göze alamazlar bence.[signature][hline]Uninstall KO!!!
bb
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın Burial ztaen meselede burada kopuyor. Kullanıcılara yönelik en az 3 secenek sunmaları gerekir. Bronz. silver ve Gold gibi... Bir sekilde yapıyorlar zaten. Yada belli bir lvl den sonra mecburi ücret talep etmeleri gerekiyor. İnanın bu işin tek cözümü bu. Star warsta adamın birini kandırması demek o oyunun o kişi için bitmesi demek. Dupe miş lag mıs küfürmüş bunları asmıslar zaten. Cünkü herkes para veriyor. Game masterler herkesin hakkını savunuyor. Yok arkadaslar yok inanın banada gına geldi. Ama bunlar oluyor diyede ben nie utanayım. Velet küfretmiş öbürü ks yapmıs. Falan filan. Herkesin kendi ayıbı. Kimseyi savunma ihtiyacı hissetmiyorum.

Çözüm bence bu arkadaslar. Oyunun ücretli olması. %60 -70 bosalmassa spotlar sasarım valla.[signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :62 (Paladin)
Irk :El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
abi bu konu bu kadar tartışıldıysa daha nie aynı şeyler oluyo onu anlamıyom valla.yeter ya ne bu oyuna girmek istemiyom valla

cidden beklemedigim kadar güzel bir soru. bunun yanıtını vermek çok zor ve o kadar çok başlayabilicegim nokta varki nerden başlasam bilemiyorum. toplumdan kaynaklanan birşey olsa gerek hava atmayı ,ego tatmin etmeyi seven bir toplumuz, özeleştiriye son derece kapalı bir toplumuz bunun yanı sıra egitimsiz bir toplumuz. bunu eleştiri olarak diil özeleştiri olarak yapıyorum. bende dahilim bu topluma. uyardıgımız adamlar nasıl oluyorsa kendilerini bir şekilde haklı çıkartıyorlar (destek verenlerde cabası). her türlü terbiyesizligi yapıpta sonrasın yüzsüz yüzsüz övünebiliyor bazı insanlarımız. birisinin suç işlemesi onlarada suç işleme hakkını veriyor gibi algılıyorlar vede azımsanıcak sayılarda degil bu kişiler (bende dahil). bu tip oyunlar için verebilicegim en iyi örnek sextir. herkesin farklı zevkleri var sexteki gibi kimisi sapıkça karşılanır kimisi normal karşılanır. oyunda o tür birşey bizler için. kimisi yabancılara küfür edince popüler oldugunu sanar, kimisi ks yaparak kâra geçtigini kimiside dupe yaparak itemlarıyla herkesi ezdigini sanar. ben birçok platformda savunuyorum türkleri ama biliyorum ki ben savundugum sırada bile bir hala küfür eden ks yapan dupe yapan bir toplum var arkamda. bu cidden çok sinir bozucu bir olay. ne yapmak gerektigini bilemiyorum, nasıl düzelicegini yada düzelip düzelemeyecegini bilemiyorum. paralı oyunlarda düzeliyor çünkü daha elit bir kesim girebiliyor peki toplumumuzun geri kalanı? onlarında girme hakları var fakat bundan mahrum kalıyorlar dışlanmış oluyorlar. kısacası kimse bilmiyor ne yapılacagını. sonuç olarak şunu söylemek istiyorum ; deger yargılarımızı tekrar gözden geçirelim. dogruyla yanlışı ayırt edemeyecek kadar salak bir toplum oldugumuza inanmak dahi istemiyorum. biraz onurlu olmak gerekiyor. yaptıgınız yanlışların farkında olup arkasında durmak yetmiyor bunlardan ders almak gerekiyor. lafla düzelicek degil toplumdaki bu tür yaralar.

not: burial 8-10 yaş arası bir ekip diyerek geçilebilecek bir hadise degil bu daha büyük sosyolojik sorunlar taşıyan bir problem. yaş sınırı yok yani kuralları ihlal etmek için gerçi sen daha iyi bilirsin çevrende görmüşsündür.

[signature][hline]unholy ownz u
Tunafishyme:>.< yo mommas so fat, she broke the bike BEFORE she sat on it!!
diez- kalgeldi vs _all_eyez_on_me_

[Bu mesaj HasMez tarafından 08 Ağustos 2005 17:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

herkes yapar yabancılarda acaip küfür ediyo ama senin dikkatini çekmiyo o kadar , harbi kopar gider bu konu +1[signature][hline]Anubis the Sexy
Voys, 06 Ağustos 2005 23:25 tarihinde sayıklamışki:
tartarlı su , müsil hapı atılmış su , karbonhatlı su gibi şeyler gelıyor rakı görünce aklıma. müsil ne alaka demeyin hastahanede verdiler... verdiler... verdiler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 08 Ağustos 2005 15:52 tarihinde demiş ki:
said:

Birincisi oyundaki herkes buraya upramıyor hala bilmeyenler var burayı.ikinci olarakta oyunda ne yazıkki 8-15 gibi bir yaş aralığı var Türk olarak ks küfür ve benzeri olaylar genelde onların başının altından cıkıyor yada büyükler böyle söylüyor :-?
bu sözüne katılmıyorum benimdeyaşım biraz küçük ama yinede iyi oynarım bu arada bi ara hacle ilgili soru sormuştum o da kullanmak istediğimden diil.böl bişey varmı ve programlamı yapıldığını merak ettiğim için sormuştum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...