Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Indiana Jones

Anodhen

Öne çıkan mesajlar

tarih bana hep agir ve tozlu kalin sayfalar gibi gelir ama tarihin beni çeken kismi geçmisteki izleri degilde bugünde biraktiklari ve onun pesinden kosusturan serüven düskünü adamlar indiana jones filmideki gibi adamlar gerçekten varmi yani okadar olmasa bile tarihin actionvari yüzünde macera yasayan insanlar varmi?[signature][hline]Ölüm uykusu bizi hayallerin gerçek oldugu yere götürdügüne göre, bu fani bedenlere girdigimizde gerçeklere ara veriyor olmaliyiz
Sosyal ağlarda paylaş

Arkeolog olmadan amatör ruhla tabii bilen adamada ihtiyaç var actiona gitsek kazi yaptigimiz ülkenin hükümetiyle basin belaya girermi girer heralde kazi icinde arkeolog olman sart heralde vay be bi indiana baba gibi olamadik filimleriyle oyunlariyla avunuyoz iste!!![signature][hline]Ölüm uykusu bizi hayallerin gerçek oldugu yere götürdügüne göre, bu fani bedenlere girdigimizde gerçeklere ara veriyor olmaliyiz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 20 Ağustos 2005 09:29 tarihinde demiş ki:
kampcı fılan olmasada var oyle yasıyan arkeologlar amcamla yengem arkeolog ordan bılıyorum yanı
ama arkeolojı bilim olrak bıttı dunyada bır esprısı kalmadı artık ama 1910 1970 arası en kral bılımdı

Olcaksan Antropolog olcan bu devirde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...