Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deep Purple nasıldır?

Zephyros

Öne çıkan mesajlar

Ötenazi hakkımı kullanmak istiyorum.... Yani zevkler ve renkler tartışılmaz ama Deep Purple yerine A Perfect Circle veya SOAD dinlerim demek de, Deep Purple'ın şanına, onca yıllık müzik kariyerine leke sürer. Adamların "Highway Star" şarkısında otobanda kaza yapıyordum kendimi kaptırdığım için, ki normalde aşırı titizlenerek araba kullanırım, öyle can ciğerdir. Deep Purple müzik yaparken A Perfect Circle portakalda vitamindi, SOAD ana sütü emiyordu herhalde.

Bu kadar keskin şekilde zevklerine uymadıysa bence kızı değiştir(seni tanımıyor mu almış)... O seni değiştirmeye çalışıyor gibi geldi bana çünkü.

Ne diyordum, ötenazi evet evet.[signature][hline]Rampaların ustası, Liv Tyler'ın hastasıyım.
Tüm Metalciler bir gün Led Zeppelini tadacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zephyros, 20 Ağustos 2005 01:38 tarihinde demiş ki:
ya abi amma cok fanı varmıs burda topici actıgıma pişman oldum adresimi bilseler iki uc kişi dovmeye gelcek ya bu grubu bu kadar ozel yapan ne ? aha su an tekrar koydum cd-r dinliyorum tekrar

yoo fan değilim ben.
hatta deep purple da dinlemem.
ama tutup da "bu ne ya dayanılmayacak kadar berbat bunun yerine soad dinlerim" dersen röh derim bende tabi.[signature][hline]So weak, so hollow-minded
the primat flock responds
the jester race submits

Live In Flames..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 20 Ağustos 2005 02:01 tarihinde demiş ki:
herşey bi yana da bi kadının kırıp kırıp çöpe attığı blackmore's night, whitesnake plaklarına yandığım gün geldi aklıma.

AMAN TANRIIIIIIIIIIIIIIIIM!!!!!!

[Bu mesaj eldebaren tarafından 20 Ağustos 2005 02:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

whan a blind man cries da küseldir kanımca..[signature][hline]it will take a little time,might take a little crime
to come undone..we'll try to stay blind to the hope and fear outside...hey child stay wilder than the wind and blow me in to who do you need? who do you love?when you come un
done
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cafein, 20 Ağustos 2005 01:40 tarihinde demiş ki:

Bu kadar keskin şekilde zevklerine uymadıysa bence kızı değiştir(seni tanımıyor mu almış)... O seni değiştirmeye çalışıyor gibi geldi bana çünkü.

Ne diyordum, ötenazi evet evet.

Doğum gunu hediyesi geldi cd sevgilim diil yani arkadasım
sarkıları atlamadan dinlerim her zaman cok sıkarsa zaten direk geçerim ama yiğidi oldur ama hakkını yeme hesabı highway guzeldi[signature][hline]I'm sure of your ability
To become my perfect enemy
Fallen

[Bu mesaj Zephyros tarafından 20 Ağustos 2005 02:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

venator smoke on the water ı da buldum ve indirdim dostum ama dinlemek artık nasip olmuyor cunku herkez yattıgı için laf yemeğe basladım baska istek varsa cekebilirim[signature][hline]I'm sure of your ability
To become my perfect enemy
Fallen

[Bu mesaj Zephyros tarafından 20 Ağustos 2005 02:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...