Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

berserker

erayyirik

Öne çıkan mesajlar

Berserker wariorlar çok zor lvl atlarlar. Fakat çok çok işe yarayan büyüler var özellikle czde lvl 62 yani screamı olan ve atack-berserker bir wariorsan ıtemlerinde ii ise kimse seni kesemez süper olur ama lvl atlamak zor iş.

Ayrıca defase-berserker olamaz bence çünkü atacksız warior warior deildir skillerinden biri atack olmalı kesin olarak tabii benim düşüncem bu.[signature][hline]Server: Ares
Nick : Lord_Gunthar
Specility : Blade Master
Level : 6x
Clan : UnknighteG
Np : 1xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

Bende merak ettim neymis tam karsiligi diye iste eksi sozlukten alitilar;

berserkr kelimesinden gelme olup norse/kuzey germanic mitholojisi kaynakli bir olgudur
birde berserkrgangr olayi vardir ki bi ust levelidir berserk olmanin

ve ole herkes berserk olamaz yok dellendim gozum dondu sinirlendim filan ayagi berserk diildir
bir berserker in metabolizmasi ve fiziksel yapisi normal bir insandan pek farklidir
------------------------------------------------------
tam olarak bazi korkularini azaltip ve ofkelerini arttiran uyu$turucu maddelerle kafa bulup sava$a oyle katilan adamlar.. berserk-er de olabilir yani berserk asker. bunlari dinsel bir ayin kabul ederek de yapiyor olabilirler.. sagalarda bu $oyle ifade edilir: insanlari korkutmak icin ayi derisi giymi$ adamlar.. bunlar sava$ta cinnetten kendilerini kamcilar, zirhlari isirip hayvan gibi ulurlar. delirmi$ gibidirler, acimazsizdirlar ve aciya kar$i hissizmi$ gibi davranirlar, yenilmesi nerdeyse imkansiz olan du$mandir bunlar. ofkelerinden kayalara ve ormandaki agaclara bile giri$irler hatta kendi yaninda sava$a girenleri dahi oldururler siklikla (kazara) kurtadamlar gibi buyulu bir transformasyon ile bu hale geldiklerine inanilir (bkz: lycantrophy).. kelime kokeni : bear shirt (ayi gomlekliler, ayipostlular)
-----------------------------------------------------------
öldürmek ya da zarar vermek için herhangi bir sebep bulunması gerekmeyen , içgüdülürei ve konsantrasyonu en aşmış savaşçı tipidir.deli olabilirler ama barbarlardan daha zekidirler.
tarihteki ilk turk berserkeri ulubatli hasandir[signature][hline]* Generic bir campaign:
-player: alıyorum yerden mızrağı atıcam çantaya
-Dm: yer kalmadı daha ne sokuşturuyorsun
-player: bağlıyorum işte mızrağı sırtıma
-Dm: neyle bağlıyorsun her yerin zırh!
-player: eeeeh yettin ama saplıyorum sırtıma ulan! 1d8 değil mi bu bok, aslanlar gibi hp var saplı kalsın öyle gezicem...
-Dm: ....
gurup kopar Dm sinir olmuştur ... grrrr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReTro, 20 Ağustos 2005 12:35 tarihinde demiş ki:
hiçde abuk sabuk büyüler değil..
oyunda her şey çok ince ayarlanmış...
her şeyin bir yeri önemi ve kullanış tarzı var..

str 126 yap gerisini hp ver..
45 skill provoke geri kalanı bersekere ver oyundaki nadir provokladan olursun...

DM bile provoke yapabilirsin

Zırh giymedenmi? Biraz daha açarsan hoş olur :)

[Bu mesaj Buzi tarafından 20 Ağustos 2005 19:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

126 str verdiğin zaman bütün armor of destleri giyebilirsin.
armor of destlerle defansın yaklaşık 1300 civarı oluyor(tabi eline kalkan alınca).geri kalan statlar hp olduğu için,dolayısıyla canında artıyor.
berserkerin 55 skili senin canının bosslar gibi dolmasını sağlıyor,bu skili her bir turda kullanbilirsin( ayriyetten heal potda kullanırsan kolay kolay ölmezsin)
ve takılar healt takı olucak..

şu anda ben bu şekilde devam etmiyorum ama,
eskiden bu şekilde devam ederken lvl 57 de 7k yakın can ve 1300 defansla serverdaki en ii provoktum..
yeni patchden sonra provokeyi braktım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 20 Ağustos 2005 23:34 tarihinde demiş ki:
Berserker in 60 skilini deneyen oldumu peki?

eet bend denemiştim durandal +1 le >.<
maradonda wormlara 300 300 vurdum.Mage aoe si gibi açılıyor basıyorsun skille dmg veriyosun ilginç bişi :S
Acaba elinde +7 yada +8 mirage swordla cz de millet kapışırken ortaya koysan 1 kaçtane aoe atmış gibi alabilrmisin :D:D:D[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
electroreflex, 20 Ağustos 2005 12:53 tarihinde demiş ki:

tarihteki ilk turk berserkeri ulubatli hasandir

bu konuda birsey söylemek isterim ki Ulubatli Hasan tamami ile hayal kahramanidir. Topkapidaki belgeler tamami ile arastirmacilara acilinca ortaya cikti . Hicbir belgede ismine rastlanmamis ..

Ama delikanli bir kahraman olarak hayatimizda yer almaktadir.[signature][hline]"Our evil is inherited from our innocence"

Name:Laina
Class:Arch-Mage
Level:6x
Clan : The Others
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...