Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diezde gümler!

HasMez

Öne çıkan mesajlar

demekki diezde 2 aydır söylentisi olan scrollar harbiden diezdeymiş. aferin diyelim kullananlara ii halt ettiniz. bunları piyasaya çıkaranada ayrıca küfürlerimi iletirim. burdada bol bol war. chitin shell +8 yapıp sonra onlara hp basma gafletinde bulunarak ko camiasına maskara olmuştu. dupe mu yaptı artık +8 scrolluyla mı yaptı bilinmez.

http://s11.invisionfree.com/knightonlineranking/index.php?showtopic=7878[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

ko bölümündeki paticiktekilerinde %80 i belki daha fazlası bulaşmış durumda zaten.genel olarak söylüyorum bunu sadece +8 scroll olarak bakmayın.

[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 20 Ağustos 2005 08:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi diez gerçekten öldü ks sıradan bir olay trade spam şaka np transfer yasak deil falan filan bu kadarına da ne diyim adamın clanı yok np si 0 shardları +8 kimse bu diezi kontrol etmiyormu bu nasıl gm lik bu nasıl adalet dupeler silindi dediler +1 dupe itemleri sildir bu scrollarla +8 yapan adamlar hala ortalarda geziyor ayıp gerçekten eşitlik kalmadı ...
Sosyal ağlarda paylaş

xigenon u bıraktım diez de basladım ke yı bekliyorum valla hersey duzelecek umarım :D 1 gunde 2 lvl atlıyorum apos falan işte sınavlardan anca bu kadar oynayabılıyorum :([signature][hline]Nick : AnGeL911
LeveL : 64
Class : Mage - Elemental Lord
Paper Fire with +6 Lycoan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...