Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2005

hellraiser

Öne çıkan mesajlar

şimdi ayıp olcek ama baktım millet emule için edk bile veriyo korsan olayına ılımlı yaklaşıyoruz galiba artık o yüzden sorucam :P
fm2005 in son çıkan patchi varya hani bi ton bug fix falan olan.0.5 olması lazım sonunun tam versionu unuttum.o patchı korsan versiona uygulamanın bi yolunu arıyorum kaç aydır heheh varmı bi fikri olan?(özel mesajdanda şeedebilirsiniz :P)
Sosyal ağlarda paylaş

bir de ben yeni bi bile fm 2005 yükledim. bu bil.e yükleyince nedense bu sorun baş gösterior hangi cdden yüklenirse yüklensin...

save dosyalarını görmüyor. belgelerime bakıor ama görmüyor. addictiveness rating i remember to wash olan bu zavallıya yardım edin ;([signature][hline]"I find your lack of faith disturbing."
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman şimdi yazacağım klasörleri belgelerimde oluştur o zaman görecektir save dosyalarını.
Belgelerim-Sports Interactive-Football Manager 2005-games
Bu şekilde save dosyalarını görebilir.
Ayrıca taktiklerin için tactics,maç kaydı için matches,antrenmanların kaydı içinse gamesin yanında training klasörleride açabilirsin.Herhangi başka bir sorun olursa buralardayım:)
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın da topicin başlığıyla içeriği uyuşmamış ondan dedim=)mesela patchiyle ilgilenen biri bu topiğe bakmayabilir.halbuki başlığa patch vs. yazsaydın girerler[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Sosyal ağlarda paylaş

şuan yapım aşamasında transfer döneminin 1eylülde son bulmasıyla yayında olacak;)
jazzyjam;scn forumda teknik sorunlar bölümüne sorarsan birileri sana yardımcı olabilir benim bilgimin dışında bu dediklerim olmuyorsa:(

[Bu mesaj hellraiser tarafından 14 Ağustos 2005 23:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

www.cmturk.com dan indirebilirsin 8 austos tarihine kadar olan transferleri iceren yamayi.. ama kleberson yok besiktasta mesela sanirim bi kac adam daha eksikir.. editoru acip klebersonu beisktasa postalayabilirsin..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler bi deneyeyim.
Bu arada hiç alt liglerde oynayan varmı?Ben mesela darlingtonla bi oyuna başladım.Kendimi gösterdikten sonra büyük takımlara geçicem inşallah :)
Şu an 2. sezonumdayım.Geçen sezon league one a yükselttim takımı.Şu an kadrom berbat durumda.Mali kriz içerisinde klüp zaten transfere para ayırmıyor, maaşları kısıyor.Kiralık ve serbest durumdaki oyuncularla idare etmeye çalışıyorum heh.Klübün finansını düzeltmek için ne yapmak gerekiyor?Adamları üst lige yükselttim, yine transfer bütçesi vermediler :)
Bu sezon gereksiz tüm oyuncuları sattım, şu an aylık gelirim pozitif durumda.Bide sezon başında büyük takımlarla hazırlık maçı düzenleyerek 500k falanda ordan kazandım.Sanırım sezon sonunda $2milyon falan kar ederim.Ama merak ettiğim ben bu kadar para için kasıyorumda bu adamlar sezonluk karı bana transfer bütçesi olarak verirlermi?En azından yarısını l:)
Ayrıca elinizdeki oyuncuların hepsi vasatsa, sadece 1-2 tane vasatın üzeri oyuncu varsa, nasıl bi taktikle oynamalı? :)
Ben bi taktik geliştirdim ama hala yeterince fazla atak yapamıyorum.Oyuncularım fazla iyi olmadıkları için bol bol pozisyona sokarsam anca gol bulabiliyorum.Ama bu seferde defans folloş oluyo devamlı gol yiyorum heheh.Hem defansı sağlam tutucak, hemde maç başına en azından kaleye 15 şut oranını tutturacak bi taktik lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 3 ay önce Q.P.R ile başladım 2sezonda premier lig e yükseldim şu an 2008/2009 sezonundayım önceki sezonu 6 ıncı bitirrip uefa kupasına kaldım ayrıca ederson u 15M Adebayor u 31M(tek sezon oynadı gol kralı oldu) ye MAN UTD a sattıktan sonra o paralarla süper bir kadro oluşturdum. Şu an hedef uefa kupası ve premier lig şampiyonluğu:).

Bu arada Mohammed Zidan ı kesinlikle tavsiye ederim mükemmel bir oyuncu.[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

darlingtonda şey var ama.para olmadığı için öyle yıldız oyuncu alamıyosunuz.yani ilerde para edecek potansiyel adamları alamıyosunuz.(o adamlarda aslında bi nevi hile, 50k ya c. ronaldo kalitesinde adam almak saçma yani hehe)
o yüzden iş sizde bitiyo oyunculardan çok.
kendini zorlamak isteyen herkeze darlington öneriyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

50k ya C.Ronaldo kalitesinde adam asla alınmaz ama geleceğin C.Ronaldosu alınabilir:). Bence gerkçekçi bir şey sonuçta dünya yıldızlarının çoğu küçük klüplerde yetişip büyüklere transfer oluyorlar.[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...