Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KO has been fuked up vol. 43957345

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

Bu itemi bu sabaha karşı 6:30 sularında merchanttan çekmiş itemin şu an ki sahibi.Bu itemin yanında +10 dark vayne,+1 104 ap chtn bow, tüm silahlar için 30 defans veren belt ( iron belt x 3),+8 shell set ve dagger def shell helmette varmış :S
400m na çekmiş merchanttan bu helmeti.Satan elemanada sormuş neden bunları satıyorsun diye elaman ;for fun demiş o_O
Tabi birde gm mesajı var illegal itemleri silin ,bu itemleri kullananları çizeriz diye.....[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 20 Ağustos 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
hep öle diyolar ama gerisi fısssss........+bu adam orcmuymuş satan_?

Bu helmette photoshop zaten :-)[signature][hline][b]Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...